Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit utáltok egy lányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit utáltok egy lányba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Például ha helytelenül használja a -ban, -ben ragokat..
2010. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha hisztis, ha túl féltékeny (az egészséges féltékenység az természetesen nem zavaró, de ha azért is raplizik mert ránéztem valakire az nagyon idegesítő hosszútávon), ja és ha kényes! Engem azzal lehet a legjobban kiborítani.
2010. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jah ezeket még a saját nememen belül sem tom elviselni :D xd... Ja és MIT SZERETTEK EGY LÁNYBAN?
2010. febr. 6. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha...


-Beképzelt

-Túlzott smink

-Ha nincs annyi tartása sem, hogy 18 év alatt ne "adja meg magát" a pasiknak. Tehát ha rib*ncok

2010. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha

-hisztis

-feledékeny

-gyerekes

-hiperaktív

-nem lehet vele komolyan beszélni

-nagyon teszi magát

-vagy nagyon kocka vagy buta

2010. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha buta, az nagyon zavaró tud lenni....mindent meg kell magyarázni, nem esik le semmi. :S


Sok smink, plázacica-típus alapvetően nem pálya.


Ha mindenben átadja a döntést, magától. Egyéniség, kreativitás, önállóság hiányára utal, vagy arra, hogy meg akar mindig felelni. Kifejezetten nyomasztó.


Ha nagyon ragaszkodó, vagy féltékeny. Mindkettő az egészséges szinten teljesen rendben van, a ragaszkodás az elején még azon túl is, de egy idő után fárasztóvá, majd idegesítővé is válhat, szerintem.

2010. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha érzelmileg sekélyes..
2010. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3,14náját
2010. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

-ha beképzelt

-ha érzéketlen

-ha pasis dolgokkal foglalkozik(pl:foci,autó)

-továbbá én is utálom a plázacica stílust!

2010. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:Azt szeretem egy lányba ha kedves és mosolygós,ja és szép:)A szépség elengedhetetlen!:)
2010. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!