Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátom, elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátom, elege lett, mert hisztiztem, féltékenykedtem. Mi a véleményetek a nőverésről? Soha nem emelnétek kezet a barátnőtökre, vagy van az a helyzet, amikor megérdemli a nő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
13%
40-es de nem is merted provokálni vagy igen?
2015. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
95%

Ha nagyon akartam volna, mertem volna, de nem sullyedek le ilyen szintre.

Azert is mivel ismerem magam, tudom nagyon jol, hogy nekem lenne egy olyan indok sem, amiert elturnem, hogy egy ferfi/ no barmilyen modon kezet emeljen ram.

2015. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
95%

Pszichoterápia. Milyen elkeseredettség? Téged egyértelműen dühössé tettek a traumák és ezért is kéne felkeresned szakembert...


Ezt a hülye provokálást hagyjuk már, milyen provokálás? Ha a féltékenykedés és a veszekedés provokálást jelent egy párkapcsolatban, akkor nagyjából tényleg mindenki veszélyben van és számíthat a verésre... Nehogy már a farok csóválja a kutyát és kenjünk rá mindent az "áldozatokra", hogy ők a hibásak azért, mert a másik nem képes uralkodni az agresszióján.


Mert fel lehet állni és el lehet menni onnan vagy elküldeni a másik felet, mert ez a civilizált megoldás "a való világban", nem az, hogy felképelem a partnerem, mert nem tetszik amit mond vagy csinál, vagy megütöm az aluljáróban azt a járókelőt, aki belém jön. De ha valakinek ez a megoldása, akkor javaslom a Jersey Shoret, mint megélhetési forrást, mert oda keresnek ilyen embereket.

Vagy szerinted a hiszti fenyegeti a saját vagy a környezetedben élők testi épségét?


"A volt baratommal sokat veszekedtunk, neha lattam rajta, hogy nagyon ideges, de soha , soha nem kozelitett felem eroszakkal. Pedig amugy O tipikusan olyan ferfi volt, akinek eleg volt egy rossz szo az utca emberetol es mar oda utott."


Én is ismertem ilyen srácot, benne is volt egy-két dologban, valahogy sikerült szinte minden nap úgy hazamennie, hogy bunyózott, és minden nap elmondta, hogy jaj, nem is érti, miért mindenki őt, mindenki azt hiszi, hogy lehet próbálkozni vele, mert kis nyeszlett fiúcskának nézik, aztán nézd meg mi lesz ebből...


Aztán egyszer közlekedtem vele BKV-n, senkit ki nem került, célegyenesen ment, 10 méteres szakaszon vagy 5 emberbe ment bele, akik mind felháborodottan fordultak utána. Utána elég tiszta volt, hogy valószínű az ilyenekből jött, hogy "mindenféle ok nélkül beszóltak a buszon..." és csak úgy provokálták szegényt. Na ennyit a provokációról...


Na és még ez a srác is megmondta, hogy nőt sose tudna megütni... Szóval kérdező, miért is mentegetőzöl ennyit a párod nevében? Ha 18 év van is köztetek se legitimálja azt, hogy megpofozzon, különben is elég perverz, hogyha úgy kezel, mintha a lánya lennél... (Meg különben is a gyereknevelést se pofonokra kéne alapozni.)

Ő is párjának választott téged a koroddal együtt.

2015. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
43-as Én írtam a 25-öst. Nem értünk egyet. Neked ki az áldozat mindig csak nő. Nekem mindig azt mondták véd meg magad mert senki nem fog. És ha nem verekedtem volna állandóan már gyerek koromban akkor már nem élnék. Igen lehet nagyon is verbálisan provokálni.
2015. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
96%

"Igen lehet nagyon is verbálisan provokálni."


Csak akkor ne csodálkozz, ha téged tartanak agresszív állatnak, mert verbálisan nagyon is vissza lehet vágni, anélkül, hogy besároznád saját magad.


Nem vagyok pszichológus, de nem is kell annak lenni, hogy pár sor alapján valaki megmondja, hogy a gyerekkori bántalmazás miatt agressziókezelési problémáid vannak, olyan mintát láttál magad előtt, ami egyébként nem működik a "kinti" világban. A probléma inkább az, hogy elhiteted magaddal, hogy ez a normális konfliktuskezelési módszer igen sok esetben, pedig nagyon nem, és még meg is akarsz erről győzni másokat, néhány frusztrált kisfiú pedig adja alád a lovat.


Nem tudom, hogy te írtad-e a fesztiválos pofon történetét, vagy valaki más, de... Vegyük példának azt, hogy csak annak az egy szituációnak milyen kimenetelei lehetnek. Mivel úgy lett a lányra utalva, hogy "lány barátnő", így gyanítom, hogy csak baráti/haveri kapcsolat állt fenn, szóval egy féltékenységi roham sem állhat a háttérben. (Mert akkor se lenne oké felpofozni a másikat, ha szemtelenül flörtöl a barátnőd melletted, de így pláne nem értem a felháborodást).


Akkor adott a szituáció, ott ülsz egy lány ismerősöddel, kicsit ittas, tetszik neki valaki, szemtelenül elkezdenek flörtölni. A legtöbb ember ilyen helyzetben kellemetlenül érezné magát, mert hirtelen 3. kerék lett, meg nem feltétlenül szeretne szemtanúja lenni ennek az ember. Mit lehet ilyenkor tenni?


* Felállsz, és hagyod őket, hogy csináljanak azt, amit akarnak. Addig el lehet menni egy koncertre, inni, enni, bungee jumpingolni, szerintem egy fesztiválon fel tudja találni magát az ember. Utána esetleg meg lehet dumálni az illetővel, hogy ez elég gáz volt neked, és legközelebb ilyet inkább ne, mikor te is ott vagy.

* El lehet poénkodni, hogy menjenek szobára és elcibálod valahova.

* Meg lehet mondani, hogy max cseréljenek számot a másikkal, de ne hagyjon egyedül, mert jobban érzed magad társaságban és elég kínos így felesleges 3.nak lenni itt a flört közepén.

* Fel lehet fogni, hogy a barátaid is szerethetik a szexet és lehet nagyon más véleménnyel vagytok a témáról. Ezt vagy be tudja venni a gyomrod, vagy nem. Ha nem, akkor mondjuk lásd feljebb: beszéltek róla, vagy ha nagyon nem veszi be a gyomrod átgondolod az életed, és hogy ki fér bele, tényleg ilyen barátokat akarsz-e. Ha nem, akkor le lehet építeni a barátságokat.


És akkor milyen lehet külső szemlélőnek a megtörtént jelenet?

Ülsz a sátradnál, sörözöl, látsz egy elég rendesen elázott lányt, aki nem éppen viselkedik úgy, mint egy úrhölgy, lehet ki is röhögitek a haverjaiddal, de különösebben nem nagyon érdekel a dolog, meg amúgy is lehet meredekebb dolgokat is látni egy ilyen helyen. Aztán a lány mellől feláll egy srác, ad egy nagy pofont, a reakció nagy sokk, a veszekedésre még egy. Megy a megrökönyödés, elég durva volt a lány viselkedése, de a barátja megütötte (mert feltételezném ilyennél egyből, hogy együtt vannak...)." Ez általános lehet náluk? Szépen megérdemlik egymást, a lotyó és az agresszív bunkó."

A legtöbb ember ilyenkor nem mer odamenni, de tudjuk, hogy sok agresszív részeg létezik, lehet néhány srác ezért odamegy hozzád, és helyrerak, mert nem kéne a másikat megverni, vagy csak mert ez egy jó indok a részegnek, hogy üssön.


Nem tudom mennyire jön át a mondanivaló. Nem tenyérrel vagy ököllel kellett volna ezt megoldani, számtalan más megoldás is volt. És az agresszió agressziót szül.

De ha börtönből írogatsz, akkor egy szavam se volt, mert ott ez gondolom normális életben maradási taktika. De azon kívül nem egészen... De ez a viselkedés még oda is eljuttathat akár.

2015. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
95%
Jó kedves kérdező, akkor mentegesd csak ezt a nőverő tetvet, ugyanis minden egy pofonnal kezdődik...aztán csak a fejedet veri szét, aztán csak belédrúg, végén meg agyonver, hogy már nem kelsz fel többet a földről. Az ilyen gyáva kis ge*it rögtön ki kell rúgni a fenébe, másnap meg felpofoztatni hat izomagyúval, had érezze a törődést.
2016. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
13%

Pofon? Ugyan kérlek..

Ütni, vágni, amíg mozog.

2016. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
11%

hí de kemény csajok vannak itt, aztakutyamegamacska.

És hogy fel van pontozva mindegyik...

Igenis, létezik olyan, hogy provokáció.

Aki szerint nem, szívesen alárendelném egy ilyen terápiának, meddig bírja, megnézném.

Amúgy nem kell, hogy fizikai erőszakba torkolljon a helyzet, volt olyan családtagom, aki egy ujjal se nyúlt senkihez, mégis az ilyen kis tökösnőcik nagyon illedelmesre lettek volna nevelve mellette.

Főleg ez az izomagyúval elveretős...

2016. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
66%
Az utólónak soha, SOHA ne legyen családja. Remélem egyszer nagyon a sárba tipor egy nő:)
2018. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
18%

Miféle "nőverésről" beszéltek? A kérdezőt eligazította a párja, mert nem érezte hol a határ. Ez nagyon is rendben van így, legközelebb tudni fogja meddig mehet el a hisztiben és hol van az elég. És akkor a pofon sem fog megtörténni.

Amúgy a pofon nem verés, inkább a fegyelmezés kategóriába tartozik amikor a szavak már nem segítenek.

Lehet e provokálni? Hát már hogyne!! Egyes nők (bevallom én is néha), direkt provokálják a férfit hogy teszteljék meddig mehet el. Aztán ha nem reagál, oda a tisztelet, ilyenkor 1-2 pofon mindenki érdeke.

Az egyik válaszadó írta, hogy azért nem üt meg nőt, mert egy ütéstől elájulna a nő. Hát ez nem igazán hihető, már bocs...Rengetegszer kaptam már verést férfitől, hol a felmosó, hol a partvis nyele tört, vagy egyéb sérüléseket szereztem, de soha nem ájultam el verés közben, nemhogy EGY ütésből... Ez vicc kategória.

2019. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!