Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátom, elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátom, elege lett, mert hisztiztem, féltékenykedtem. Mi a véleményetek a nőverésről? Soha nem emelnétek kezet a barátnőtökre, vagy van az a helyzet, amikor megérdemli a nő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
77%

"28" válaszolva

Nagyon nem mindegy milyen körülmények között csattan el az a pofon....egy több éve tartó házastársi viszonyban talán még indokolt is lehet, de személy szerint nagyon ellene vagyok.

A nőknél soha nem érsz célt erőszakkal, a lelkükre kell hatni a lehető legkeményebben. A következő nap már sok mindent megbánnak és visszakoznának , de hagyni kell időt a gondolkozásra. A mostani párommal is összekaptunk már néhányszor, ilyenkor elvonulok egy pár napra és hagyom, hogy a dolgok leülepedjenek, utána sokkal higgadtabban tudunk dönteni.

37F

2015. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
11%
Mint ahogy én is de sok nő kiprovikálja. Ha müködik akkor jó.
2015. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
51%
Én ne3m ütöttelek meg, csak közöltem volna, hogy költözz haza és ne keress többet.
2015. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
95%

"23-as Szocializáció?"

Igen, erről beszélek. Az állami gondozás is szocializációs közeg, természetesen. Viszont attól, hogy ott rossz volt, még nem ment fel a normális viselkedés alól. A mi kultúránkban alapvetően nem az ökölharc dönti el, hogy kinek van igaza...

2015. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
34-es Hát mi? Ha nem használtam volna az öklömet és a box tudásomat akkor már halort lennék! Te valami burokban élsz? A nincstelenek ebben országban is cdak állansó harc árán maradnak életben. Vagy koldulhatok mint egy hajléktalan. Nem vested észre higy lassan a te életed is veszékybe kerülhet ha egyre több söpredék érkezik az országba. Ha nem adunk pénzt ennivalót a " menekülteknek" akkor elveszik ha kell az életed árán is. Nem véd meg a rendőrség. Én ugy érzem azok élik túl például ezt a válságot akik képesek a végsökig elmenni. Akár ölni is azért hogy megvédjék magukat. Én igen. Hát te?
2015. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
96%
47% Nagyon sajnálom, hogy így kellett felnőnöd, de remélem, hogy egy nap megkapod azt a terápiát amire szükséged van.
2015. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
0%
36-os. Te milyen terápiára gondoltál? Én nem elkeseredett vagyok hanem realista!
2015. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

"Hát mi? Ha nem használtam volna az öklömet és a box tudásomat akkor már halort lennék!"


Szerintem te egy külön világban élsz. Mégis hol kellett használnod az öklödet egy nő ellen, hogy életben maradj? Vicc:)

2015. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
13%
38-as. Én most a való életre gondoltam. Nőnek már adtam pofont. Ököllel nem merném megütni. Talán túl sem élné. Box edzésen volt lány aki nagyon bevadult és úgy gondolta hogy velem kiállhat. Persze nem komolyan. De ő aztán komolyan vette. Ha túl közel kerültem hozzá nem tudott olyan erővel ütni. Egy bal felütésnél elájult pedig volt rajta fejvédő. Meg is ijedtem de pár másodperc múlva szédelegve lement. Én többet már viccből sem állok ki nővel bunyózni.
2015. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
96%

A volt baratommal sokat veszekedtunk, neha lattam rajta, hogy nagyon ideges, de soha , soha nem kozelitett felem eroszakkal. Pedig amugy O tipikusan olyan ferfi volt, akinek eleg volt egy rossz szo az utca emberetol es mar oda utott.

Ennek tudataban, aztan szo volt egyszer a csaladon beluli eroszakrol es kerdezte mit tennek, ha egyszer hozzam erne 'ugy'. En mondtam neki, hogy lelkiismeret furdolas nelkul kest ragadnek, de hal'istennek egy ilyen szituaciot meg sem kozelitettunk.

Nem lennek kepes egy ilyet megturni magam mellett, es mar az elso pofonnal szembe koptem volna es fakepnel hagyom. Nem vagyok senki kutyaja.

2015. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!