Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátom, elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátom, elege lett, mert hisztiztem, féltékenykedtem. Mi a véleményetek a nőverésről? Soha nem emelnétek kezet a barátnőtökre, vagy van az a helyzet, amikor megérdemli a nő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
13%
17-es Nincs olyan hogy egyenrangú. Én férfi vagyok és te meg nő. Nem lehetünk egyenrangúak. Én óvok védek mert erős vagyok. Egy nőt akit szeretek nagyon. De egy férfit ki lehet hozni a sodrából. A nők nagyon tudnak provokálni mert azt mondják: úgy sem mer velem semmit csinálni és úgy beszélek ahogy akarok. Egy medvével is játszol? Lehet szeretgetni. Van amikor semmi rosszat nem akar még sem gyöngéd. Te megmered ütni? És csodálkozol az ütés után hogy a medve mégsem játék!
2015. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
92%
Szocializáció kérdése is. Pl. a mi családunkban a gyereknek sem adunk pofont, én se kaptam sosem. Ha hisztiztem, akkor ráütöttek a fenekemre, hogy tudjam, hol a helyem. De arcra sosem. Szerintem valakinek az arcát megütni egy nagyon megalázó gesztus. Sosem tudnék senkit arcon ütni, pedig tudok ám én is mérges lenni. De más embereknél meg belefér. Oké, hogy az indulatot le kell vezetni, de szerintem ennek nem pofon formájában kell megtörténnie. Az is rendben van, hogy ha a másik nem viselkedik jogosan a párjával, hisztizik és megérdemelné, hogy "helyre tegyék". Viszont még ekkor sem érdemli meg a másik, hogy méltóságában megalázzák egy pofonnal. Legalább is az én értelmezésemben.
2015. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
83%

# 22


Szerencse, hogy a barátom nem ilyen hozzáállású, és egyenrangú félként kezel engem.


És hiába születtem nőként, engem is ki lehet hozni a sodromból, ugyanis, ha nem tudnád hisztis, provokáló férfiak is léteznek, akik azt hiszik, hogy nekik mindent szabad. Ilyet simán megütnék/tökön rúgnék bármikor - de persze annak teljes tudatában, hogy akkor számítanom kell arra, hogy visszaüt. :)

2015. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
14%
24-es Én nem vagyok sem hisztis sem provokáló férfi. Nem szítok ilyen konfliktust. Én nem kezelek egy nőt sem egyenrangú félként amíg ő nem kezel úgy engem. Régen sem volt így és tudta a nő hol a helye és a férfi is. Tudta egy férfi miként hogyan tiszteljen egy nőt de hogy egyenrangúnak tekintette, olyan régen sem volt. Ez csak a mai kor emancipáció vívmánya. Ezt a nők egyre jobban kihasználják a férfiak ellen.
2015. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
6%

23-as Szocializáció? A családot nem ismerem. Állami gondozásban nőttem fel. nagyon sokat vertek meg mert kisfiú vagyok! De hát 6-7 éves voltam! Ha csak kimertem volna mutatni hogy fáj valamim a női nevelők ütöttek nagyobbat. Mai napig emlékszem női nevelők ordítására." Sír ez a kis pöc.. Inkább kirúgnám, a heréit mert idegesít ha sír. Milyen férfi lesz ebből? Még csak hat éves nem merem teljes erőből megütni. Majd egy kicsit nagyobb lesz megkapja a magáét!"

Így kezelnek egy fiút az állami gondozásban!!!!!

2015. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
97%

Korábban volt már rá precedens, hogy annyira felbosszantott az akkori párom, hogy felemeltem a kezem.....szó szerint provokált. Volt bennem némi alkohol is, de meg tudtam állni, hogy megüssem. Dühömben aznap este annyira szétcsaptam magam, hogy 1 hétig alig tudtam járni....nagyon rossz emlék.

A mai fejemmel,ha ilyen szituációba kerülnék, veszem a kabátom és elmegyek....a tettlegesség semmit nem old meg.

37F

2015. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid voltak - nemcsak a nőkkel, hanem úgy összessgégében, az egész életben.


Igen, az a mai kor vívmánya, hogy egyenJOGúak a nők, és sokan egyenrangúként is kezelik őket. Ezzel egyáltalán nem kellene visszaélnie egy nőnek sem. Én örülök, hogy nem vagyok elnyomva, nem vagyok alárendelve a saját páromnak, és, hogy kapok tiszteletet. Én is megadom a tiszteletet másoknak, csak akkor nem, ha súlyosan megaláznak/lenéznek/megsértenek.

2015. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
21%
26-os igen. Az alkohol sem old meg mindent. Én azt mondom kel az a pofon. De ismerem az erőmet. Tudnom kell vissza is fognom. Az én teljes erejű pofonom egy nőnek ájulást jelent. De ezt ne érezze. Azt érezze hogy ha provokált megsértett akkor számára legyen megalázó a pofon. Mert úgy gondolta bármit megtehet egy férfivel! De a fizikai erőnket tudni kell kordába tartani.
2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
81%
Márpedig egy igazi férfi nem emel kezet nőre. Ha annyira ütni akar, menjen el egy boxedzésre. Elítélem az ilyet, az ilyen nem férfi. Üssön az asztalra, törjön össze tányért, vagy üssön a falba, de ne a nőt. Az ilyeneknek általában dühkezelési problémái vannak/lesznek, pszichológust javaslok.
2015. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
94%
Kedves kérdező, nem te voltál a hibás! Nincs joga megütni téged, szerintem sürgősen beszélj vele erről.
2015. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!