Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátom, elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátom, elege lett, mert hisztiztem, féltékenykedtem. Mi a véleményetek a nőverésről? Soha nem emelnétek kezet a barátnőtökre, vagy van az a helyzet, amikor megérdemli a nő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem se számít nőverésnek egy pofon.

Én soha nem kaptam, soha nem is adtam.


Mindenki maga döntse el, mi fér bele.. Nem tudjuk, hogy zajlott az egész veszekedés, te sem érdemelted, de valószínűleg ő sem. Mégis ha ilyen történne velem, nem pofoznám fel a barátnőmet, nálam ennek nincs helye. Nem hinném, hogy máshogy nem lehet észhez téríteni valakit, csak egy pofonnal.

2015. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%
Márpedig egy igazi férfi nem emel kezet nőre. Ha annyira ütni akar, menjen el egy boxedzésre. Elítélem az ilyet, az ilyen nem férfi. Üssön az asztalra, törjön össze tányért, vagy üssön a falba, de ne a nőt. Az ilyeneknek általában dühkezelési problémái vannak/lesznek, pszichológust javaslok.
2015. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
74%
Egy pofon is pofon. Maximálisan elítélem a nőverést. Gondolom a barátod erősebb, mint te és az, aki egy gyengébbet megüt, főleg egy nőt és ráadásul azt, akit szeret szerintem egy fasz.
2015. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
42%

A barátnőmre soha, mivel úgy választok, választottam társat, hogy egy egészt alkossunk.

Ellenben vannak borzalmasan idegesítő, provokatív nőszemélyek, akik mintha arra gyúrnának, hogy ki lesz az, aki minél előbb megruházza őket.

Tipikus példája egy nőnemű családtagom most, aki kihasználja a jogi helyzetét, hogy ne tudjak továbblépni egy elég problémás kérdésben. Az indoka a cselekedetére a csak mert azért, vagy mert most ilyen hangulata van, és nem vagyok vele puszipajtás, és az összes párkapcsolati pasizós sérelmét rajtam akarja levezetni...

2015. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Fájni nem fájt, inkább csak lelkileg sértett a pofon. Ha egy pohár hideg vizet dönt az arcomba lehet, hogy jobban esett volna. Én voltam a hibás a hisztimmel.
2015. júl. 29. 10:16
 6/51 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon sok nő megérdemli a pofont! / van amelyik többet is!/ Mint ahogy férfi is megérdemli ha valakit ártatlanul bántalmaz és ezért megkapja a magáét. De nagyon sok nő nem ártatlan mert kap egy pofont. Megy a hiszti a mocskos szavak a férfi személyének megbántása mert valamit ki akarnak követelni a férfitól és nem a férfi bántja meg őket. A nők ma már a nagyon provokatívak. Én is adtam már pofont lánynak. Én soha nem kacérkodok nőkkel nem csaltam meg még nőt. De volt olyan lány barátnőm aki mellettem nyíltan egy fesztiválon miniszoknyában mutogatta egy szembe lévő fiúnak a bugyiját. Kértem halkan hogy ne tegye. El kellet mennem mert dolgom volt és amikor vissza jöttem majdhogynem széttett lábakkal szemez a fiúval. Én oda mentem és repült a pofon, hogy elterült. Amikor rám nézett és még mocskos szavakkal akart illetni repült a következő. Ha én tettem volna ilyen nekem is kijárt volna ilyen. Nem bántam meg. Akár tetszik valakinek akár nem.
2015. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
17%
Jól tette, megérdemelted, hogy helyretett.
2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%

Én meg azt mondom, hogyha akár "meg is érdemelted" még nagyon gondolkozz el ezen, mert gondolom te is tudod, hogy ezt nem csak pofonnal lehetett volna elintézni...

Ha egy hisztiért ez jár, akkor mi lesz, ha esetleg valami komolyabb is történik köztetek majd a jövőben?

2015. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit elvonatkoztatnék a kérdésről, és az "egy igazi férfi nem üt meg egy nőt soha, semmilyen körülmények között" tartalmú válaszokra fókuszálnék. Én nő vagyok, de tényleg nem értem, miért nem "szabad" felpofozni például egy utolsó mocskos, álnok, hazug, gonosz rib.ancot sem, csak mert nőnek született? Az ilyen amúgy sem igazi, nagybetűs nő. Véleményem szerint aki megérdemli, annak igenis jár a pofon, nemtől függetlenül. A verés már teljesen más, egy pofon ettől pedig igencsak távol áll.
2015. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
22%
Az meg felettébb vicces, hogy egyesek keverik a pofont a veréssel, pl maga a kérdező is, meg még jó pár válaszadó. Ahogy valaki írta feljebb, a szülő a gyerekének is szokott pofont adni, ha rosszul viselkedik. A régi időkben ez teljesen normális volt, sőt hozzátartozott a nevelés folyamatához. A kérdező olyan volt, mint egy rossz gyerek, a pasi csak megnevelte a pofonnal.
2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!