Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátom, elege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátom, elege lett, mert hisztiztem, féltékenykedtem. Mi a véleményetek a nőverésről? Soha nem emelnétek kezet a barátnőtökre, vagy van az a helyzet, amikor megérdemli a nő?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
10%
Az a véleményem, hogy aki akar élni a "soha nem ütünk meg nőt" előnnyel, annak minden körülmény között kell tudni nőként viselkedni. A saját elmondásod szerint is, ez neked most nem jött össze.
2015. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Volt már arra is példa, hogy a hiszti miatt a fülemet húzgálta vagy meg akart rúgni, finoman hasba rúgott a lábával. Fájni nem fájt, épphogy csak hozzámért a lábával. Régen karatézott. Ilyenkor nem a fájdalom esik rosszul, hanem a lelki része, hogy ilyet csinált. Nem ok nélkül.
2015. júl. 29. 11:19
 13/51 anonim ***** válasza:
2015. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
6%
Nem akarnád ezt a hisztit elfelejteni hogy ne kapj pofont? Ha egy férfi hisztizik azt még jobban helyben hagyják a férfi társak vagy a nők kiröhögik. Örülj hogy csak egy pofont kaptál. Miért nem akarsz hiszti nélküli egyenes jó lelkű nő lenni hogy semmilyen alapja nem legyen egy férfinak arra, hogy téged bármiért is bántson?
2015. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen mennyi gyökér válaszol itt... Igen, van az úgy, hogy megérdemelten kap pofont egy nő, el tudok képzelni olyan szituációkat, de aki egy hisztit se tud úgy elviselni anélkül, hogy viszketne a tenyere, az az ember nem tud uralkodni magán! Ne mondja már nekem senki, hogy egy féltékenykedésre normális fizikai erővel reagálni.


Szerintem gondolkozz el a szakításon, mert egyértelműen kicsináljátok egymást. Ő nem bírja a féltékeny természeted, a helyedben meg átgondolnám, hogy mennyire okos együtt maradni valakivel, aki ilyen "piti" dolgokért is taslikat osztogat.

2015. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
74%

Civilizált emberek nem fizikai erőszakkal kellene, hogy megoldják a problémáikat.


Ettől függetlenül, ha engem egy férfi "nevelni" akarna pofonnal, akkor én biztos, hogy visszaütnék tiszta erőből. Mégis hogy lenne már ez normális hozzáállás? Szerintem egészséges kapcsolatban egyenrangúak a felek.

2015. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Nagy köztünk a korkülönbség, 18 év. Ilyen helyzetben - a hiszti nem az első eset volt -, biztos egy hisztis kisgyerekre emlékeztetem.
2015. júl. 29. 11:48
 18/51 anonim ***** válasza:
13%
16-csak ez a normális válasz vagy szét lehet menni. Más megoldás nincs. Üvöltözünk egymással? Mert egy nő mindenben azt érzi igaza van!
2015. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, nálatok nem egészséges ez a nagy korkülönbség.
2015. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Engem csak akkor tudnak pofonnal felhúzni, ha ok nélkül kapom.
2015. júl. 29. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!