Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom problémásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom problémásnak, hogy a párom mindenhova engedi leheveredni az állatokat?

Figyelt kérdés

Legyen valaki állatbarát, de ennyire? Az ágyba velük ébredünk, ezekkel a koszos dö..gökkel? A macska nem épp egy tiszta állat, pláne, hogy eljárkálnak otthonról és nem lehet őket rendesen tisztán tartani,akármennyit is foglalkozol velük...Mindenhol a szőr...stb. Amúgyis 7 macskát meg 3 beszoktatott kutyát túlzásnak érzek, hiába a 140 nm2-es kertes ház..


Amúgysem szívlelem a macskákat, mert számító dö..göknek találom őket a kutyákkal ellentétben, akiket inkább családtagnak gondolok...De tök 8, mert ők is felmászhatnak a kanapéra stb.


Ti már hagytatok ott emiatt pasit?



2015. júl. 9. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
kutyának macskának az udvaron a helye!
2015. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
#1 Adom. Szeretem az állatokat, de semmi helyük a házban. N
2015. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Össze se költöznék olyannal, aki állatot tart a lakásban. Egy macska az udvaron esetleg elmenne, de télen azt is csak be kellene engedni, hogy ne fagyjon meg, úgyhogy inkább azt sem. 7 macska meg 3 kutya az nálam már a beteges kategória. Amikor odaköltöztél, még nem volt ennyire "állatbarát"?
2015. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De! De nem tudtam, hogy ezek be vannak szoktatva!
2015. júl. 9. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem jönnék össze olyannal aki 10 állatot tart a lakásban. Nem egy állatfarmra akarnék hazamenni.

Egy macska/kutya még oké. Persze van velük gond mert hullik a szőr, kutyát sétáltatni kell, de 7 macskával és 3 kutyával biztosan nem élnék egy fedél alatt. 140 m2 sem olyan sok. Ez minden 14 m2-re egy háziállat.


Szerintem itt az állatok abszolút elsőbbséget élveznek veled szemben.

2015. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én imádom őket, de allergiás vagyok a szőrükre, szóval az én házamba be nem tenné a lábát egy szőrmók. Hogy te mit tűrsz el, az meg a te dógod.
2015. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Jajj drága, mit ne mondjak, nem ismerhetted túl jól a pasidat ha erről nem tudtál. Kicsit elhamarkodtad ezt, azt hiszem, de már mindegy. Szerintem oly mindegy hogy mit gondolsz, mert ha ennyire macskás a szentem, úgyis csak olyan nő mellett köt ki, aki szintén ilyen. Tapasztalat. Majd meglátod te is, ha közlöd vele, hogy a macskáit minek tartod... :) Én is így választok, a cicám az ágyon alszik, és csak olyan pasi jöhet szóba, akit ez nem zavar és szereti a cicákat. Az a ház elég nagy ahhoz, hogy egynél több állat is elférjen benne, bár azért nem mindegy hogy csivavákról van szó vagy dán dogokról.
2015. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Jó hírem van:egy de-ge-ne-rált pasival élsz. :D Érdekes az ízlésed ez esetben. De hát mindenki másra bukik... mert hát bizonyára nem kényszerít senki hogy ő legyen a párod. ;)
2015. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SzMHZs ***** válasza:
73%
Hát én két macskával és egy kutyával (egyelőre :) ) élek együtt lakásban és semmi problémám velük, sőt boldoggá tesznek. És a páromnak sincs gondja, mivel előre tisztáztuk ezeket a dolgokat, ismertük egymást ennyire. Minek összeköltözni valakivel, ha semmit nem tudsz az életmódjáról? Voltál egyáltalán nála korábban, hogy ez nem tűnt fel?
2015. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hm...Az előző válaszom így már értelmetlen. Arra vonatkozott, hogy ha a kérdező szerint nem normális, aki felengedi az állatokat az ágyra, akkor minden bizonnyal a saját pasija se normális szerinte.
2015. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!