Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom problémásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom problémásnak, hogy a párom mindenhova engedi leheveredni az állatokat?

Figyelt kérdés

Legyen valaki állatbarát, de ennyire? Az ágyba velük ébredünk, ezekkel a koszos dö..gökkel? A macska nem épp egy tiszta állat, pláne, hogy eljárkálnak otthonról és nem lehet őket rendesen tisztán tartani,akármennyit is foglalkozol velük...Mindenhol a szőr...stb. Amúgyis 7 macskát meg 3 beszoktatott kutyát túlzásnak érzek, hiába a 140 nm2-es kertes ház..


Amúgysem szívlelem a macskákat, mert számító dö..göknek találom őket a kutyákkal ellentétben, akiket inkább családtagnak gondolok...De tök 8, mert ők is felmászhatnak a kanapéra stb.


Ti már hagytatok ott emiatt pasit?



2015. júl. 9. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Több ismerkedésem akadt el kezdeti fázisban, mert macskás vagyok, és igen, az ágyamban alszanak. Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki tolerálja, de nem fogom tudni megerőszakolni magam, mert gyerekkorom óta macskákkal élek. Szerencsére olyan férfival jöttem össze, aki amellett, hogy mindenben passzolunk, még a macskákat is imádja, és egyáltalán nem zavarja, ha ágyban alszanak.
2015. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, ő sem normális. Tegnap ki is költöztem a koszból és szőrből. Beteges állatokat engedni az ágyadba, kanapédra stb... Mindenki, aki ezt csinálja -legyen akármekkora állatbarát is- beteg agyilag!!!
2015. júl. 10. 10:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted ez undorító. Gondolom nem zavarta különösebben, az állatok úgyis fontosabbak voltak mint te.
2015. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!