Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak hátrányban?

Figyelt kérdés

Miért van,az hogy a bunkó paraszt pasik hamarabb találnak maguknak nőt(főleg jó nőt)? Tényleg hátrány ha kedves vagyok,nem valami tajtékparaszt?

Mindkét oldal véleménye érdekel:)


2010. febr. 20. 17:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A dolog egyszerű. Mi kell az embernek? Az amit nem kaphat meg. Amit megkaphat az unalmas és nem kell. Saját példámból kiindulva, hiába tudom, hogy bunkóbbnak kéne lennem, de nem tudok változtatni magam. Ha összejövök egy lánnyal az van, hogy megkedvelem és elkezdek törődni vele. Na mi a következő lépés? Szépen a lapáton találom magam, mert, hogy nem szerelmes belém. Puff. A konklúzió az, hogy egy bunkó le se sz@rja a lányt, így érdekes lesz, és kelendő lesz.
2010. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de én sem tudok rá válaszolni. Én tök jól elvagyok a rendes, kedves, nem tajtékparaszt srácokkal. :) Viszont, az a durva, hogy az amúgy teljesen tünemény, értelmes- okos lányok (pl egy-két barátnőm) összeállnak olyan pasikkal, hogy vonyítani tudnék tőle... Szép lányok, de tényleg... azok a pasik meg... Egy értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, lázadoznak össze-vissza, a tetejébe még Adonisznak is képzelik magukat, mert ilyen jó nőket szedtek össze. Szóval, tényleg nem értem.

De ezeknek a lányoknak biztos az a jó, ha őket is lekoppintják elég hamar.

21/L

2010. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
eccerübb egy p*csát felszedni..meg minden mást csinálni vele...-.^ De kisstilü dolog. nem szerelem. kinövik.majd... reméljük =D
2010. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A parasztok nagyon kevés embernek kellenek. DE: gondolom a normális alatt kedveset, aranyosat, érzelmeset értesz. És még véletlenül sem jóképűt, jó testalkatút, normális anyagi háttérrel. Mert lehetsz akármilyen kedves, humoros meg minden, ha ezek nincsenek meg, akkor nincs esélyed a lányoknál. Vagy csak az átlag alattiaknál. A normális általában a csúnyácska fedőszövege. De ez fordítva is igaz: a szép, csinos és igényes nők jobban kellenek a pasiknak, mint akik kedvesek, de csúnyák. Sztem ez teljesen normális. én sem állnék le egy hátrányosabban kinéző pasival, akármilyen jófej is, persze bunkó se legyen. ezt a bunkó dolgot amúgy nem tudom honnan vetted , mert szerintem senkinek nem jönnek be a parasztok. Ne a legjobb csajok közül szemezgess és akkor párra találsz, tudod zsák a foltját:-) egy jó csaj úgyis csak jó pasival fog összejönni...ez így van jól.23/L
2010. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hát,nekem eddig elég pozitív visszajelzések jöttek a külsőmet illetően a csajoktól,ráadásul elég jó csajoktól:)Nem dicsekvésképpen,de ez az igazság.

Az viszont akkor is ledöbbent,amit a kérdésben írtam,ha van nőm,ha nincs.

Egyébként meglepődnél ,mennyi csajnak bejön a tahóság. Sajnos...

2010. febr. 22. 22:02
 16/25 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy a kissebbség előtt is megvéded közbe ott meg se mersz szólalni
2010. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Légy kedves, de nem kell nyalizni.., az már idegesítő. Bunkó-> agresszív-> életrevaló. Még mindig ez van az ösztönökben. Egy normális férfi bőven elég ha határozott és van önbizalma.


Off: ugyanígy nőknél, aki nem ribancoskodik nem hangoskodik, nem partyzik észre se veszik. :S

2010. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van. Eddig én is normális, aranyos, kedves voltam, imádtak is a csajok, de kizárólag barátként. Semmi nem jött össze. Megelégeltem a dolgot, hát felvettem egy kissé bunkóbb stílust, és nesze, máris akad rám jelentkező. Meg kell szokni.


F/23

2010. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Nekem sincs senki normális, nem vagyok bunkó hanem figyelmes és kedves... F/18
2010. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mert a bunó emberek álatálab egoisták--> Az egoistáknak van önbizalmuk--> Akinek vna önbizalma meglátszik a kisugárzásán és vonzóbbá teszi. Ráadásul az ilyen emberek nem jönnek zavarba, nyomulnak mindenkire azt valami csak bejön.
2010. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!