Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek az érzések normálisak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az érzések normálisak vagy baj van velem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még nem volt komoly, hosszút távú párkapcsolatom, így alakult. Viszont ha mondjuk akad valaki, arra gondolok, hogy 1 emberrel leélni az életem összekötve, komolyan a pánikroham kap el, és fuldoklok. Úgy érzem magam h le lennék kötve. Bár nem tudom igazából mondom még nem voltam ilyen helyzetben... Ne értsétek félre, nem vagyok könnyűvérű, nem adom magam meg nem kavarok össze vissza, hanem egyedül vagyok. (Bár én szeretek egyedül lenni, ilyen vagyok. Csak néha hiányzik valaki, de jól érzem magam így is.)


Itt ezekkel az érzéseimmel van a gond. Olyan a személyiségem, hogy én szeretem a változást, menni akarok mindenhova,igazán élni, tapasztalni, látni mindent, voltam már külföldön is pár hónapot.

És van aki most végre tetszik-ritka az ilyen, mikor úgy igazán tetszik valaki valamiért-, viszont akkor is van ez, hogy esetleg ő többet vár, tervez, eszembe jut a házasság, gyerek, életem végégig vele és egyszerűen pánikolok :D.

Mert nekem van pár álmom, amiket el akarok élni, szerepel külföld is benne pár éven belül, persze csak 1-2 évre, azt akarom csinálni amit szeretnék.

Egyáltalán, hogy szoktak tervezni a huszonévesek? A nagy őt keresik, akivel holtodiglan? Mit gondoltok? Amúgy is később állapodnak meg az emberek.


2011. jún. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy tervezd hogy házasság, légy vele és egy idő után attól kap el a fuldoklás, hogy nem lehetsz vele
2011. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ilyen világot élünk.

Féltékenységi rohamok jellemzik a párkapcsolatok nagy részét.

Mit csináltál,miért késtél,itt meg ott láttak a barátaim,nem mehetsz el bulizni nélkülem stb stb..

Na ezektől én is pánikolok,pedig pasi vagyok...

Egy kapcsolatban ugyanolyan fontos az egymás nélkül töltött idő,mint a közös programok.

24/f

2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az, hogy én nem úgy tervezem. Nem tervezek. Alapból nem vagyok az a tervezgetős. :)
2011. jún. 22. 12:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét gondolatot!
2011. jún. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!