Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor nő a méh?...

Milyen érzés amikor nő a méh? Normálisak ezek az érzések?

Figyelt kérdés
Dokim mondta h nagyon vékony a hasfalam és érezni fogok minden rezdülést!Csak olyan bizonytalan vagyok h mit kell érzenem-feszesnek érzem a pocim,de nem kőkemény csak feszes szinte érzem ahogy nő!Mint egy keményre felfújt lufi amit be lehet nyomni de érezni h feszes!Meg már szinte a rúgásokat is érzem,látom néha!Néha ugyan van keményedés ami nem kellemes de elmúlik ahogy pihizek!szednem kell magne b6-ot meg görcsoldót!Ti milyennek érzitek a pocit?19 hetes kismami!
2008. ápr. 21. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akartam nyitni egy ugyanilyen kerdest, de akkor nem nyitok :)

Idonkent olyat is erzek, mintha izomlaza lenne a mehemnek.

Mas is erzett ilyet?

2008. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Pont ezt érzem én is!Izomláz szerű fájdalmat,de csak a hasam alján.Nekem is vékony a hasfalam 28 hetes vagyok.Nagyon kíváncsi vagyok mitől lehet.Remélem nincs semmi bajunk...
2008. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!