Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rendes, hűséges de csinos és szép lányok vannak hátrányban?

Figyelt kérdés
a myvipre meg iwiwre meztelen fotókkal telipakolt csajokra csorognak a pasik és tartják őket az álomnőnek, de a normális értékek le vannak nézve.... vagy nekem áradoznak arról, hogy jó a kicsi cicid, meg szar a szilkon, de közbe a nagy szilikon cicákra verik a farkukat amíg nem vagy otthon, meg bulikban is és az életben is a magamutogató ribancos csajok érvényesülnek...:( ez szomorú és elkeserítő.. miért azt tartják az értéknek??? a tapasztalatokat a környezetemből vettem.... és a fiúktól is persze és nem tini korosztály hanem 24-30-ig..........nem akarok csaj lenni a mai világban, mert ha egy szál bugyiban fogdosnám magam az iwiw-en, vagy a buliba egy öv nagyságú szoknyában mennék egy melltartónyi felsővel kapásból istennő lennék...
2010. máj. 16. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szokj hozzá, nekem segített. Úgy sem tudsz tenni ellene.
2010. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem is kellene olyan pasi, aki olyanokra csorgatja a nyálát, mert azok bunkok. én ismerek olyan pasikat, akik ugyanezt mondják a csajokról, h miért mindig a legnagyobb hülyékkel járnak. van ilyen is, meg olyan is. de sztem vannak még rendes pasik :)
2010. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom, emberfüggő a dolog, aki felszínes annak jó az iwiwkurv@ is.
2010. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem az olyan csajokat tartom az álomnőnek, sőt össze se jönnék egy ribancos kinézetűvel mert biztos nem lenne hosszutávu a kapcsolat, inkább az olyan lányokat keresem mint Te! F25
2010. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm...!Hát csajszinak nem könnyű lenni!ahogy fogalmaztál vannak a ribancok akiket ismernek és oda meg vissza vannak értük és vannak a szolid lányok akik szinte ismeretlenek!Hidd el Szolid lánynak sokkal jobb lenni és mi is tudunk érvényesülni csak akarnunk kell!


18/L

2010. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az biztos nem megbízható pasi,aki ilyenekre csorgatja a nyálát,ergo,nem is kár érte.A normálisabb,komolyabb pasiknak úgysem ők kellenek tartós kapcsolatra.


Neked van egy stílusod,és ezeknek a lányoknak is.Ők magamutogatók,TE pedig visszafogott.Én is inkább a visszafogott kategóriába tartozom,mégis megtaláltam a páromat,akinek fontosabb az,hogy normális barátnője legyen,mint a külsőségek.Gondolom,hogy Te is szolidabban öltözködsz,nem mész a trend után,és nem rakosgatsz ki magadról meztelen fotókat wiwre (rühellem az iwiwet).

Hidd el,van még,akinek a te stílusod,és életfelfogásod tetszik,sőt,általában az ilyen lányok előbb találnak komoly kapcsolatot,mint a flegma, ki,ha én nem ku..ák.

2010. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Jajj, de el vagytok keseredve! Én már nem 1 olyan csajt koptattam le akiről te írtál. Általában ezek a csajok veszik a legrosszabbul ha vmi nem jön össze nekik, ezért aztán én elvezni is szoktam 1 kicsit. :D Azt hiszik mindenkit megkaphatnak akit kinéznek, engem viszont gyakran irritál a viselkedésük, van mikor már a ribancos kinézet is. Az esetek többségében visszafogott, nem ribanckodó, önmagukat mutogató csajokat választok bnőmnek. Jobban szeretem az ilyen lányokat. Azokat a csajokat esetleg megnézem, de am nem kellenének nagy átlagban.


"életművész"

2010. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak hátrányban. Hosszabb távon semmiképp nincsenek hátrányban, inkább előnyben.
2010. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne a myvipet vedd alapul az a titok. Amikor ilyenekre csorgatjk a nyálukat, akkor csak meg akarják rakni, de több nem, kapcsolat nem kell nekik. Az Életben meg egyáltalán nem nézi le -tapasztalatom szerint- az értékeket, ahogy te fogalmaztál. Pl én sem. És lehet furcsának gondolják egy páran, de amikor buszon elsétál egy "bombanő" vagy akár egy szebbik csaj, akkor sokszor mulatok azon, hogy hova néz az összes férfi a buszon. Én nem nézem, nem izgat. A barátnőmmel persze más a helyzet... Neki sokszor elég úgy támnéznie és kész vagyok,

Am a kérdésedre válaszolva:D : vannak akik értékelik és ne kurvulj el

2010. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem eszem ágában sincs ahogy te fogalmaztál... elkurvulni :) de akkor ezek szerint hülye térségbe születtem és hülye társaságban, bárcsak körülöttem ilyenek lennének mint Ti, lehet nem küzdenék ennyi komplexussal és megfelelési kényszerrel... én mindig megmaradok ennek a hűséges, tiszteletreméltó lánynak, akkor is ha egyedül maradok...
2010. máj. 16. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!