Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rendes, hűséges de csinos és szép lányok vannak hátrányban?

Figyelt kérdés
a myvipre meg iwiwre meztelen fotókkal telipakolt csajokra csorognak a pasik és tartják őket az álomnőnek, de a normális értékek le vannak nézve.... vagy nekem áradoznak arról, hogy jó a kicsi cicid, meg szar a szilkon, de közbe a nagy szilikon cicákra verik a farkukat amíg nem vagy otthon, meg bulikban is és az életben is a magamutogató ribancos csajok érvényesülnek...:( ez szomorú és elkeserítő.. miért azt tartják az értéknek??? a tapasztalatokat a környezetemből vettem.... és a fiúktól is persze és nem tini korosztály hanem 24-30-ig..........nem akarok csaj lenni a mai világban, mert ha egy szál bugyiban fogdosnám magam az iwiw-en, vagy a buliba egy öv nagyságú szoknyában mennék egy melltartónyi felsővel kapásból istennő lennék...
2010. máj. 16. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz egyedül. Hát nem látod itt is mennyien vesznek körül? :)
2010. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen diszkós meg májvip ribiket, a múltkor diszkóba odajött hozzám egy ilyen csaj én meg leráztam erre megsértődött:D Az a legrosszabb, hogy normális lányokat sehol nem találok:(
2010. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, icipicit megnyugodtam :)

utolsó válaszadónak meg szurkolok, hogy sikerüljön párt találnod, tényleg rohadt egy világban élünk sztem... lassan tényleg általánosíthatnak a pasik az összes nőre, h mind egy....:S nagyon sok lány viselkedik így amiket utálok és amiket elméletileg ti pasik el akartok kerülni.... szégyent hoznak a normális nőkre, mert tapasztalat, hogy annyi van belőlük, h azt hiszik a normális lányokra is már, h ilyen-olyan dumával már "kezelésbe is veszem" .... Mi normális lányok/nők ritkák vagyunk mint a fehér holló az tuti ...

2010. máj. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!