Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit? Léci csak normálisak!

Figyelt kérdés
na szóval, én 15 vagyok, lassan 16 , a fiú pedig 21 . mindennap ír sms, rámir neten,a tel. számom is megszerezte, mert h akart velem irogatni . többször már el akart jönni utánnam, de még nem jött össze. régebbről már ismer . megírtam neki h nagyon tetszik, de azt mondta h minimum 16 nak kell lennie a barátnőjének . nem soká 16 leszek . már 5 hónapja irogatunk , nem csajozik,szerinte tök helyes, rendes vagyok .szerintetek akar valamit ? nem sexre, hanem kapcsolatra gondolok .
2011. ápr. 15. 19:48
 1/7 krameri ***** válasza:

ez szerinted még tényleg kérdés?? :D

ennél jobban hogyan mutassa még ki?

Viszont szerintem ne várjatok 16ig, nehogy csak álmodozzon, hogy 16évesen majd milyen jó lesz ha összejöttök, és ha valami nem pont úgy sikerül, akkor nehogy csalódjon. Meg addig is közbejöhet valami, szerintem ne várjatok annyit, magyarázd el neki, ezek csak számok, pár napon, heten mi múlik?

2011. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát már pár hónaja igéri h eljön de még nem jött ..:S akkor mondjam meg neki h ha akar valamit akkor ne várjunk ?
2011. ápr. 15. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krameri ***** válasza:
ha minden nap ír, beszél veled, akkor vedd kézbe a dolgokat, ha ő totojázik
2011. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is ideje a tettek mezejére lépni
2011. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mégis mit kéne tennem ? valami tippek ?
2011. ápr. 15. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj vissza, és jöjjön össze, ami nem jött! Még hogy vedd kezedbe a dolgokat... kezdjük ott, hogy ő rá reagálsz, és aztán kezdeményezz is, ha ez nem lenne elég!
2011. ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!