Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak hátrányban?

Figyelt kérdés

Miért van,az hogy a bunkó paraszt pasik hamarabb találnak maguknak nőt(főleg jó nőt)? Tényleg hátrány ha kedves vagyok,nem valami tajtékparaszt?

Mindkét oldal véleménye érdekel:)


2010. febr. 20. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mert a bunkóság férfias. Egyébként én nem vagyok bunkó, és nekem sincs senkim. Viszont a nők is hibásak ennek az egésznek az elterjedésében.
2010. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Engem is érdekelne az hogy miért a hülye beképzelt egoista p*csák találnak maguknak értelmes srácot.

L18

2010. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod, én sem vagyok tajparaszt, nincs is senkim. Néha meg nézek, hogy kiknek van...
2010. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Fecc ***** válasza:

Szomorú,de igen,én is ezt vesszem észre,sőt tapasztaltam,és tapasztalom is a mai napig.

Az a lényeg hogy a lányok a feltűnőségre hajtanak:S

De nem baj,ezek a hölgyek,ki fognak égni hamarosan:)

Ezért vagyok még mindíg barátnő nélkül,talán majd eljön a mi időnk.


19/f

2010. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok bunkó és nincs senkim :D

17/F

2010. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

ugyanez vissza a pasiknak.

amúgy én egy éve járok egy kedves aranyos és odaadó sráccal aki nem tajparaszt. szóval ne a hülye p*csáknál próbálkozzatok és akkor talán lesz esélyetek, és másszatok ki a csigaházból.

2010. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

azt hittem hogy csak én vok igy vele de ezek szerint mindenki megszívta aki nem bunkó

fogjunk össze és irtsuk ki őket!

17/f

2010. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Pont aktuális ez a dolog. Volt egy csaj akit kiszemeltem magamnak, igaz még halogattam hogy lépéseket tegyek mert vagy túl részeg voltam hozzá vagy túl józan :) Na mindegy a lényeg hogy kb egy hete összejött egy tapló paraszt gyerekkel. Utólag örülök hogy meg se próbáltam, ha ilyennel összeáll, nekem nem is kéne.

23F

2010. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Szia!

Nem is tudom! Van egy elméletem mi szerint ti fiúk meg azt szeretitek, ha szemét, rideg, bunkó barátnőtök van,és ha az ellenkezője, akkor meg úgy érzitek nem tudjátok szeretni, sem megbecsülni. Velem legalább is csomószor úgy volt, hogy hiába voltam rendes, nem szerettek a barátaim.

2010. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én sem vok bunkó és nincs!De lehet hogy a miaatt van h kitünő tanuló vok! Lehet h kockának néznek de nem mer 6 éves korom óta focizok is. Szal nem értem én sem.
2010. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!