Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők csak a keményebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak a keményebb pasikat szeretik ez azt jelenti hogy a cigányokkal is kell tudni verekedni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:01
1 2 3
 21/26 bumbi02 ***** válasza:
hogyhaacsajoddal vagy akkor ne kötözködj senkivel, mert rábaszol mer nem cska annyival uszod meg h ha nem gyözöl h pofán vágnak és ott hagynak hanem lehet h szemet vetnek a csajodra...
2010. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Giovanni ***** válasza:
27%
Istenem ez de szánalmas.Fura mód én is cigányok vagyok mégse kötöszködöm senkivel sem.Ha egy cigány,egy román,egy magyar, egy akkár milyen ember is kötbeléd meg kell magad védeni.Vagy a cigány Kung-fu mester??Nem kell roszhelyen lenned.Nem kell ki nyilvánitani a gyülöleted.Inkább hadd rájuk és szevasz akor nincs ilyen szánalmas kérdés.
2010. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

én például nem várom el hogy a srác kemény legyen. sőt, inkább a visszahúzódó srácokat szeretem

ami a cigányokat illeti:

van cigány ismerősőm, akivel smemi problémám nincs, sőőt normálisabb mint pár magyar ember. tehát nem kell álltalánosítani.

azt hozzátenném hogy nem az az álmom, hogy az aktuális barátomat verekedni lássam, akár magyarral akár cigánnyal akár angollal stb.

16/lány

2010. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 bumbi02 ***** válasza:
utolsónak igaza van, nem lehet általánositain, mer itt amegye legjbb középsulijában tanulok, egyik osztársam szinötös tanuló, emellett roma származásu..
2010. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
43%

Az mindegy hogy cigánnyal nem cigánnyal. Sajnos ha kötekvős akkor kötekvős fajta és kész, tök mindegy milyen etnikumú. Viszont leírom a kis sztorimat. Tinédszer koromban akkori szájhős párommal (aki állíította hogy bevéd engem bármitől) találkoztunk este cigányokkal. Elkezdtek kóstolgatni minket, a fiút szapulták engem meg fogdosni akartak. Én szólítottam fel őket mindinkább hogy hagyják abba, a vége futás lett. Ami fájt: a fiú előttem szaladt. Szakítottam vele. Útólag összegeztem: nem akartam volna egyáltalán hogy a fiúnak baja essen miattam, de legalább rávághatott volna a kezükre, és engem magával vonva futottunk volna, vagy gondoskodott volna előbb az én biztonságomról. Annyi bőven elég lett volna, ha azt mondja fussak tovább amíg ő hátra tekint vagy akármi. Tudom ezek elég sz*r helyzetek ha az embernek saját életéről van szó, de talán jobban jön némi kurázsi, hogy kitudjon állni szavakkal amellett hogy ő sértett még is méltóságteljes (persze olyan leegyszerűsített nyelven hogy az a piszok banda is megértse).

21/L

2010. febr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Milyen emberek azok, akik így vélekednek "cigányokkal nem érdemes kötekedni" Kik ők?? Kik lennének ők? Én ha beledöglök is megvédem magam, a barátnőmet pedig biztonságos helyre teszem, és nem futok el mint egy utolsó, jöjjenek 10-en dögöljek meg is kiállok hát hogy ha beviszek egy két ütést és 1-et legalább halálra verek, nálam is van mindig önvédelmi felszerelés, és nem szaladok el csak úgy. Ne legyetek ilyenek. MAGYAROK!
2010. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!