Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők csak a keményebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak a keményebb pasikat szeretik ez azt jelenti hogy a cigányokkal is kell tudni verekedni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
visszataszító egy nőnek, ha hozzáérsz egy retkes cigóhoz, és utána azzal a kézzel érinted meg őt. Csak golyószóró, gázpisztoly, gázspray, baseballütő, boxer, lánc, betétes bakancs jöhet szóba önvédelemnél. pusztakézzel nem érdemes, csak bepiszkítod magad.
2010. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Na ez már válasz! Első osztályú! :)
2010. febr. 7. 19:30
 13/26 A kérdező kommentje:
a kommentem a 19:28asnak szólt de a 19:30as is jóóóó. És vízkóoldót vagy kromofágot raknák abba a vizipisztolyba.
2010. febr. 7. 19:32
 14/26 anonim ***** válasza:

Én miskolci vagyok.Itt már általános iskolában tanúljuk a cigók elleni harcot.Napi rendszerességgel. :-))))

26/F

2010. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagy kár hogy csak ott mert mindenhol kell. Sőt be kell vezetni az országba a kötelező önvédelmi kiképzést. Olyan mint a sorkatonaság.
2010. febr. 7. 19:33
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h a cigányok sokan jönnek rád, min 3an, ilyenkor ezt kell csinálni: te mondod: amelyik ötök a legerősebb az álljon ki, ekkor elkezdneek veszekedni, ez jó jel, ilyenkor van az h vagy elkezdesu futni vagy megvárod h az egyik előrébb lépjen, miközbe már lépne ki akkor már ütsz, ha lehet orrba vagy állcsúcson, ekkor ruri megfekszik. Na akkor ilyenkor az van h a másik 2 vagy elmegy, vagy neked ugranak azok is. Viszont ha 3an lépnek előre akk ha lehet úgy üss h 2 legalább 1ből patkát foglyon, ha nem sikerülne akkor legalább 1 et üss ki a faszra és utánna nyulcipő
2010. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb lenne egyszerűen kitoloncolni őket? nem tudom, én gyűlölöm őket, de nem vagyunk istenek h elvegyük valakinek az életét. ráadásul akkor a szintjükre süllyednénk, nah jó, oda nem lehet.
2010. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Cigányokkal verekedés? Én csúnyán szoktam nézni.
2010. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Cigányokkal nem verekedni kell, azokat verni kell, ha lehet úgy ahogy az előző monta, orrba vagy állcsúcson(k.o= kis időre elveszti az eszméletét, amúgy knock out vágom) ilyenkor megfekszik. Ha lehet buliba csak jó kötésű haverokkal menny, mi nyáron úgy fogunk menni h a cigányokat agyonverjük, mindneki kondizik, thai-boxol, k1-ezik meg hasonlók szal nyáron Pécs zengeni fog:D
2010. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
es aki cigany es nem ciganykent el azzal mivan?vagy egy kalap ala vannak veve?
2010. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!