Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők csak a keményebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak a keményebb pasikat szeretik ez azt jelenti hogy a cigányokkal is kell tudni verekedni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
alapvető önvédelmet tudok csak azt is szarul csinálom bátorsággal nincs gond
2010. jan. 30. 13:04
 2/26 thegodswhip ***** válasza:
75%
Írts ki néhány putris cigánycsaládot, aztán egyből imádni fognak a nők ;)
2010. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést sem értem... Miért csak a keményebb pasikat szeretnék a nők? Szerintem ez nem igaz? Ha meg a pasim verekedne, az nekem kifejezetten taszító lenne, nemhogy vonzó.
2010. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
hééj bazze megkérhetlek, hogy pusztíts ki pár családnyit ha sima csajok nem is de a Nemzeti csajok biztos szeretni fognak meg Nemzeti Hős leszel a kuruc.info-n és a nemzeti oldalakon :D
2010. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
A cigányokkal verekedni amúgy is ajánlott megtanulni. Nem csak a nők miatt, lassan már létszükséglet lesz, hogy meg tudd magad védeni a retkektől.
2010. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem nem és NEM!! HA beszólnak valami durvát, akkor kötelességed elhúzni onnan és meg sem hallani, különben hirtelen megjelenik vagy 10 aztán a legjobb önvédelmist is szarrá verik, a csajodnak meg annyi. Lelépni, amilyen gyorsan csak lehet. Én ezt a barátomnak is megmondtam, hogy vissza ne merjen szólni meg keménykedni. Húzzon el inkább velem együtt. De az önvédelem meg sosem árt persze, de csak végszükség esetén használd.
2010. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
az jó ha egy pasi valamilyen szinten kemény,de azért a cigányoktól én is óvom és féltem a pasimat.azokkal nem tanácsos kikezdeni,jól írta az egyik válaszadó,ha beléd kötnek el kell húzni onnan amilyen gyorsan csak lehet.
2010. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak gázsprayt és ha gebasz van fújd le vele magad meg a csajod, hátha nem rugdosnak tovább!
2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
gumilövedékes gázpisztolyt vegyél, kivan próbálva. ;) olyan szép nyomokat hagyott a fél pucér tetveken h majdnem elélveztem :D
2010. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
a cigányhordákkal csak többedgmagaddal, és géppuskával érdemes szembeszállni, nem érdemes verekedni velük, mert a födlből még kinő vagy 30. nem foglalkozni velük, de ha akkor se állnak le, felvenni a nyúlcipőt.
2010. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!