Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a párom horkolását?

Figyelt kérdés

Szeretnénk együtt aludni de nem, megy a horkolás miatt én nem tudok aludni.gyógyszertári csodaszerek nem segítettek.

Segítsetek!elvagyok keseredve


2008. aug. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez jó kérdés. Sajnos nem tudok rá választ, max azt, hogy aludj el hamarabb, mint ő. :) De félre a tréfát. Esetleg dokihoz is el kéne menni, hogy nincs-e valami a háttérben. Amúgy nem tudom mit lehetne még tenni. Az én párom is horkol. Elég zavaró tud lenni. érdeklődve várom én is a válaszokat. :)
2008. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz mennyetek el ő biztos tud nektek segíteni.Amúgy nincs a párodnak orrsövény ferdülése?Mert a férfiak akkor szoktak a legjobban horkolni.
2008. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is orrsövény-ferdülésre gondolnék. Inkább most menjen el dokihoz, minthogy később problémája legyen belőle. Sokan nagyon horkolnak, de már orvosok által kordában tartható.
2008. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A háziorvos orr fül gégész maszekba. nem tárt fel orrsövény

problémát.nem tudom mit tehetnék így 29 évesen .

2008. aug. 5. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én azt csináltam, hogy betámasztottam a pasim száját a vállamal, és abba is marad a horkolása. és ha elaludtam akkor már tök mindegy. :D
2008. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz tőle aludni, mondd meg neki hogy forduljon az oldalára, és nem fog horkolni. Nálunk is így van, és a párom mindig mondja hogy nyugodtan keltsem fel ha horkol:)
2008. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Elnézést kérek előre is mindenkitől, nem akarok kötözködni! De ez a kérdés mióta tartozik a "Szerelem, Szex" témakörbe? Jó lenne ha betartanánk a témakörök helyes használatát a keresés végett is meg úgy általában...
2008. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem ha NAGYON ZAVAR akkot használj füldugót, de most komolyan, olyat amiben tudsz aludni, és megvárod még elalszik és akkor még észre se veszi :)
2008. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!