Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megeri ezen a szinten kikeezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri ezen a szinten kikeezdeni az osztalytasammal? 16f

Figyelt kérdés
8.ban mentem az osztalyukba ot rossz benyomast tettem a csajra mert nen tudtam vele oszeismerkedni. Gimiben egy osztalyban vagyunk evelejen szinten nem viltunk olyan joban. Persze nekem tettszett nagyon. Most felev ota feloldodtam es joban vagyunk ... sokat ulok mellette mindig rohog rajtam (a vicceimen). Sokat megyunj hulyulni iszonyat jol elvagyunk . Annyi a baj h nem kettesben megyek vele hanem egy baratnojevel vele meg egy haverommal. Minndenhova elvittuk a csajokat mar van is program a jovore . Szerintetek mar a baratzonaban vagyok? Segitsetek mit csiunaljak h tujam hogy tettszek e neki. Sportos magas vagyok 190cm+ o pedig a valkamnal egy picit feljebb er szval tok arányos. Nagyon jol nez ki segitsetek
2014. jún. 8. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a barátja akarj lenni, hívd el valahová a nyáron kettesbe minél többször és éreztesd vele, hogy tetszik neked, bókolj neki, ilyesmi. A lényeg az, hogy tényleg ne a barátja akarj lenni.
2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valós fizikai fájdalom ezt végigolvasni, de most komolya.


Kérdésre a válasz:

AKI NEM JÁTSZIK AZ NEM IS NYER

Próbáld meg, mit veszítesz...

2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dee ha osszejonne is de szakitunk ah... Meg felek h 2esben nemtudnek szohoz jutni mert zavaeba jonnék :D
2014. jún. 8. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!