Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki a partnerét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a partnerét, házas/élettársát annak testvérével csalta meg?

Figyelt kérdés
Okozott ez gondot? stb.
2009. dec. 11. 13:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy szerintem az csinál ilyet aki szereti bonyolítani az életét. Kicsit kikerekednek a szemeim, amikor olvasom, hogy egy-két ember még engem szól le, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy leszólom azokat akik tönkretesznek családokat évekre egy két ilyen húzással. Aztán meg még kapom a napi bölcsességet, hogy majd én is ilyen helyzetbe kerülök, mert ez a khurva portál tele van pszichológusokkal úgy néz ki.
2009. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem kell pszichológusnak lenni ahoz hogy valaki azt mondja egy nap pofára fogsz esni.Nekem is megmondták páran a "bölcsek" közül hogy egyszer majd fordul a kocka és én b@szok rá....ha egy nap tényleg így lesz ám legyen ....nem menekülök a sorsom elől.És tudom hogy akkor a sok kárörvendő aki most a szentnek állítja be magát mind rajtam fog nevetni.....és akkor fogom tudni hogy igazam volt akkor mikor azt mondta az egyik tanárom hogy mindenki egyformán gonosz csak nem egy szakon végeztek....
2009. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!