Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretnétek feleséget/élett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnétek feleséget/élettársat, akkor elégedettek lennétek-e egy ilyennel?

Figyelt kérdés

nagyon jó társaság, jól érzitek magatokat együtt, bármilyen témáról tudtok beszélgetni. intelligens, kedves, vicces, elfogadó, támogat. szép lány, feszes test és helyes arc. sok időt fordít a külsejére, és elég nőies kívül-belül, néha talán túlzottan is. nem bánja egyáltaln, ha a barátaiddal vagy, ő is sok időt tölt a barátnőivel. ugyanakkor elvárja, hogy vele is sok időt tölts, és talán azt érzed, hogy túlzottan odáig van érted, bár soha nem kér számon rajtad hülyeségeket. mondhatni mindig rendelkezésedre áll.

azonban a főzés-mosás-takarítás nem az ő világa, persze megcsinálja, de elvárja, hogy te is kivedd a részed belőle, nem fog helyetted dolgozni, és nem feltétlenül vár haza minden este vacsorával.

az ágyban nagyon jó, nem zárkózik el semmi elől, amit nem próbált, és kíváncsi a fantáziáidra, igyekszik őket megvalósítani.


van egyéb, amit elvárnátok tőle? vagy valami amivel nem tudnátok együtt élni?


2011. júl. 2. 13:31
1 2 3
 1/23 WhiteLabel ***** válasza:
50%
szerintem csukd be a mesekönyvet.
2011. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
miért gondolod, hogy ilyen nem létezik?
2011. júl. 2. 13:40
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Előzőnek igaza van,egy kis házimunkába nem fogsz belehalni.:)

Ha akarsz később gyereket,akkor vedd figyelembe azt is,hogy ő akar-e,ha igen,mikor..stb.

2011. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

nyuszika, ki kell ábrándítsalak:


a pasik 90 %-át csak az érdekli, mekkora a csöcsöd és hogy legyen neki házicseléd otthon...akármennyire erősködik, hogy segít a háztartásban a "női" munkák rád fognak maradni + a vízvezeték szereléstől kezdve a konnektorjavításik minden, amit már nem bírsz elviselni, hogy "majd megcsinálja"


a maradék 10 % fele meg homo vagy papucs

2011. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
*konnektorjavításig
2011. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:40


Azért, mert a környezetedben csak ilyen férfiakat ismersz, még nem kell általánostani...


Kérdező, a válasz: igen.

2011. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Konektort tud szerelni? Akkor jöhet!
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem általánosítottam, 5 %-ot kaptak a normálisak is ;)
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
"nyuszika", ezt erősen kétlem. én nem leszek senki cselédje, ha ennyit nem bír megtenni értem, akkor amúgy is kétlem, hogy szeret.
2011. júl. 2. 13:50
 10/23 WhiteLabel ***** válasza:
50%

Mit nem tud megtenni érted? Egésznap otthon döglesz és csak a házimunka a feladatod, és akkor amikor hazaér melóbol még vegye ki belőle a részét?

Én tuti hazaküldeném az asszonyt ha ilyen lenne.

2011. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!