Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretnétek feleséget/élett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnétek feleséget/élettársat, akkor elégedettek lennétek-e egy ilyennel?

Figyelt kérdés

nagyon jó társaság, jól érzitek magatokat együtt, bármilyen témáról tudtok beszélgetni. intelligens, kedves, vicces, elfogadó, támogat. szép lány, feszes test és helyes arc. sok időt fordít a külsejére, és elég nőies kívül-belül, néha talán túlzottan is. nem bánja egyáltaln, ha a barátaiddal vagy, ő is sok időt tölt a barátnőivel. ugyanakkor elvárja, hogy vele is sok időt tölts, és talán azt érzed, hogy túlzottan odáig van érted, bár soha nem kér számon rajtad hülyeségeket. mondhatni mindig rendelkezésedre áll.

azonban a főzés-mosás-takarítás nem az ő világa, persze megcsinálja, de elvárja, hogy te is kivedd a részed belőle, nem fog helyetted dolgozni, és nem feltétlenül vár haza minden este vacsorával.

az ágyban nagyon jó, nem zárkózik el semmi elől, amit nem próbált, és kíváncsi a fantáziáidra, igyekszik őket megvalósítani.


van egyéb, amit elvárnátok tőle? vagy valami amivel nem tudnátok együtt élni?


2011. júl. 2. 13:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy otthon döglik a nő egész nap? el vagy tévedve kicsit, a nők nagyon nagy része manapság dolgozik, ugyanúgy mint te, és nem döglik egész nap, és annyi elvárható, hogy ezután ne egyedül kelljen kitakarítania a lakást, főzni neked, amíg te egy sörrel a kezedben nézed a meccset. nem is azt mondom, hogy a férfi egyedül csinálja, de szerintem meg lehet osztani a házimunkát úgy, hogy mindkét fél kiveszi a részét. én meg azt a pasit küldeném haza, aki azt hiszi, hogy a nő azért van, hogy kiszolgálja.
2011. júl. 2. 13:57
 12/23 anonim ***** válasza:

Igen. Manapság egy fizetésből nem nagyon lehet megélni. És manapság már a nők is dolgoznak, ugyanúgy mint a férfiak.


A házi munkát meg jobb megoldás úgy kezelni, hogy ketté van osztva. Szerintem így lenne korrekt. És akkor nem lesz vita.

2011. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
hát akkor a pasik nagy részét küldheted a fenébe...és hogy örüljél a nők rontják el a pasikat, az anyjuk ezt neveli beléjük (az én anyósom lazán közölte, hogy hordjam le én a sittet a harmadikról, mert a fiacskája fáradt XD, ott röhögtem képen)
2011. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 WhiteLabel ***** válasza:
Hmm, nálunk ez úgy működik hogy én eljárok melózni, néha néha, ő meg takarít, persze amikor itthon vagyok segítek neki.
2011. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Aki általánosít a pasikról az bekaphatja torokig a faxomat.

Mert ő olyan hülye hogy mindíg olyat fog ki.

Kérdezőnek: ha te ilyen vagy akkor tökéletes nő vagy, és szívesen megismernélek....ha a csajod, akkor egy kikúrt mázlista vagy, légy rá büszke.

Am ha egy nő elvárja h sok időt töltsön vele a párja, aki szereti, az normális, sőt jó is, mert ugye hát mégis csak ők egymásnak ez az egész kicseszett világ.

2011. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

tudom, hogy a nők rontják el a pasikat. de én pl sok mindent megteszek a férfinak, akit szeretek, és ugyanezt el is várom. nem mondanám, hogy kifejezetten rendmániás vagyok mondjuk, szóval választhat, hogy vagy rend van, és mindketten csináljuk, vagy csak felületes, és csak én.


egyébként szerintem a nőknek is megvannak a módszereik arra, hogy rászoktassák a férfiakat, ha szeretnének valamit. legalábbis az én barátomat könnyű meggyőzni dolgokról, ha motiválom valamivel :)

2011. júl. 2. 14:05
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok (állítólag) kb., annyi különbséggel, hogy nem töltök túl sok időt a barátokkal, nem fordítok a kelleténél több időt a külsőmre, de én is kicsit túl nőies vagyok. Csak én jól főzök és szeretem is csinálni, a lakást, a kertet is szívesen rendben tartom.

A férjem elégedett velem.

2011. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"a pasik 90 %-át csak az érdekli, mekkora a csöcsöd és hogy legyen neki házicseléd otthon."


Talán nem a nagy arcú, link, iszákos, bulizós f.szfejeket kéne észrevenni. Az meg, hogy ilyenekre buksz és jól kihasználnak meg átb.sznak az nem a férfiak hibája, hanem a tiéd.

2011. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A helyesírásod alapján az intelligens lenne az utolsó jelző, amit rád aggatnék.

Egyik mai csajnak sem a házimunka a világa, de azt azért elvárják, hogy tiszta legyen a lakás és a férfi is vegye ki a részét a dolgokból.

Sokat ad a külsejére: az ilyen csajoknak csak a buli, a piálás és az ismeretlenekkel való fetrengés a fontos. Jobb esetben ezek passzolják le a gyereket valaki másnak, rosszabb esetben pedig le se szarják, hogy mi van vele.

Úgyhogy kösz szépen, ezt kihagyom.

2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15:07 sehol nem írtam, hogy ezekkel össze is jöttem volna ;)
2011. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!