Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki a partnerét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a partnerét, házas/élettársát annak testvérével csalta meg?

Figyelt kérdés
Okozott ez gondot? stb.
2009. dec. 11. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen helyzetben nem voltam. Volt egy párom, akinek az öccsével kb 4hónap után találkoztam, és nagyon bejött. Ezek után otthagytam a párom, mert nem tudtam volna így vele maradni, pláne, hogy láttam az öccse is szimpatizál velem. Én nem tudtam megtenni...
2009. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A páromat a volt barátnője a párom bátyjával csalta meg. A báty persze elmondta, és ott lett vége a kapcsolatnak.


L/22

2009. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem. és ebből kifolyólag nem is okozott gondot.de én nem tartom fair dolognak, és maga a kérdés feltétel is sok sok újabb kérdést vet fel számomra a kérdezővel szemben...

X/L

2009. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
kérdezz nyugodtan!
2009. dec. 14. 11:34
 5/22 anonim ***** válasza:
Mit az hogy okozott e gondot? VAgy azt akartad kérdezni hogy kiderült e? Vagy úgy gondolod hogy ha a tesóval csalunk az kisebb gáz mintha idegennel? Aki tett ilyet annak biztos okozott gondot, mert minden megcsalás gond. Tapasztalat.
2009. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hát velem sajna megtörtént....

na de azért ez kicsit bonyolultabb volt.

Szóval volt egy pasim..nem voltunk meg valami jól,nem tudtam elhagyni mert mindig visszajött kérés nélkül.Pióca volt a javából.Végül kinyögte hogy egyet nem tudna megbocsátani ha megtudná hogy megcsaltam.Hát nekem nem volt más választásom pedig Istenemre hányingerem volt magamtól......elmentem buliba összeszedtem valakit találomra még az is le lett fotózva hogy csókolózunk....és persze felkerült a netre...és kiderült hogy az a fiú akivel én együtt voltam buliba a pasim testvére.Hát necces volt a téma viszont egy az egyben megszabadultam tőle.

2009. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Még nem, de sokat fantáziáltam az akkori 19 éves párom 16 éves öccséről, mikor 15 éves voltam :D de nem lett semmi belőle :(

17/L

2009. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
van ilyen. meg is van a véleményem róluk
2009. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
azért van meg a véleményed mert még nem éreztél ilyen szörnyűt.....amikor tudod hogy nem szabadna de nem tudod kiverni a fejedből.Adja Isten hogy sose éld át.
2009. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem lesz, mert mindketten egykék vagyunk :) De amúgy sem fogjuk megcsalni egymást, mindketten úgy gondoljuk, hogy annál nagyobb gerinctelenség nincs a világon.
2009. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!