Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki a partnerét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a partnerét, házas/élettársát annak testvérével csalta meg?

Figyelt kérdés
Okozott ez gondot? stb.
2009. dec. 11. 13:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A megcsalás az megcsalás, kész.

Sőt, ez még meredekebb dolog, nekem egy csaj se érne annyit, hogy esetleg a tesómmal utána soha többé ne beszéljünk egy életen át. Nőből van annyi mint a nyüből, tesóból csak az a néhány amit anyádék összeraktak rajtad kívül.

2009. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hogy okoz-e gondot, ha valaki megcsalja a párját? Szerinted?


Értelmes kérdés :D

2009. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy meg van róluk a véleményem. Az érez ilyet aki nem bír a vérével, akinek mindig az kell akit nem lehet elérni és aki szereti túlbonyolítani az életét, mert különben unatkozna. Ha ilyet éreznék szépen otthagynám a jelenlegi partneremet, hogy ne érezzem utána magam egy büdös patkánynak....nem kell jönni az "érelmeim rabja vagyok" szöveggel, ha ennyire nincsenek valakinek elvei, arról továbbra is meg van a véleményem.
2009. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21:27 Fogsz te még pofára esni. Az élet gondoskodik róla, ha valaki ennyire elítéli a másikat egy olyan szituval kapcsolatban amit ő még nem élt meg, az rendszerint szembejön egy ilyen helyzettel és megmutathatja a gyakorlatban milyen okos. Emlékezz erre mikor megtörténik.
2009. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

08:47 Annyira áttetsző, unalmas lejárt lemez szöveg amit sebtében lekapartál...


igen, lehetséges, hogy megtörténik vele, mert az élet kiszámíthatatlan, de ő "patkány" neki sosem fog annyira fájni mint az olyan érző lelkeknek mint TE. Minden ember más és igen van egy olyan csoport, akik képtelenek még akkor is rendesen érezni amikor őket bántják meg. De (és mint ,hogy idézzek a Pénznyelő című filmből) ők önzők és éppen ezért túlélik, de a "szánalmas" érzők nem.Azok belehalnak....


öhm.. de a témához visszatérve...


Van neked egyáltalán(kérdező) erkölcsöd? Hogy csak így ideveted közömbösen,hogy adódhat -e ebből különösebb gondocska? Vagy semmi az egész? Biztosan úgy véled egy ilyen helyzeten csak úgy átlehet lépni...pedig nem.

Adódhat úgy ,hogy jobban kezd el vonzani a másik testvére, de ez egy nemnormális dolog ,ha úgy vesszük és ha már bárki más a kapcsolatodon kívül felkelti az érdeklődésed, akkor a kapcsolatodnak sajnos leáldozott... És most nem kérek ellen példákat ,hogy kinek hogy hozta rendbe a házasságát egy ilyen félrelépés,mert a házinyúlra rálőni sosem normális!


end

2009. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint az összes perverz és pedofil helyébe fogok kerülni az elkövetkező években akiket túlságosan elítélek. Az a Te bajod, hogy nem tudod vállalni a felelősséget azért amit tettél...Ezért jössz ezzel az "ártatlan vagyok, ilyen helyzetbe kerültem szöveggel". Tanulnod kellett volna ebből az egészből, rájönnöd, hogy mennyire etikátlan volt amit tettél. Ehelyett meg egy másik kommentelőt akarsz meggyőzni arról, hogy ez bárkivel megtörténhet.
2009. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
és ha valki nem bír a vérével????Igazából az ő dolga....imádom amikor az emberek mindig mások felett ítélkeznek mintha ők maguk szentéletűek lennének.Mert lehet hogy ti nem dugtok a párotok tesójával de lehet másban meg ti vagytok a bűnösök..erről ennyit.
2009. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyszer téged csalnának meg, meg a többi olyan embert, aki ezzel a "nem bírok a véremmel" marhasággal jön, többet nem lenne ilyen nagy a szátok.
2009. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez a "nem bír a vérével" senkit nem érdekel. Aki szereti a másikat az bír magával, aki meg nem bír a vérével az ne éljen tartós párkapcsolatban mert csak megbánt mindenkit, aztán egyszer ő esik pofára, aztán nézhet... ha meg valaki a saját testvérét nem tiszteli és szereti ennyire, hogy ne b*ssza el esetleg a kapcsolatát, az nem tudom mit keres még ezen a bolygón élőként.
2009. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hát én is estem már pofára ejtettem én is pofára.....néztem is nem gyengén és ennyi....az embernek mindig fel kell állni...ha agyal csak rosszabb.
2009. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!