Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltam a barátom testvéréve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam a barátom testvérével, mit tegyek? Nem akarom elmondani senkinek

Figyelt kérdés
részegek voltunk,barátommal nagyon összevesztünk,testvére öntötte belém a lelket és egyszer csak megtörtént,nem akarom elmondani a barátomnak,de mi van,ha a testvére elmondja??bár ő mondta,hogy ne mondjuk el barátomnak mert nem akarja átvágni ennyire,nem látta senki!!mit csináljak?elmondani nem akarom!!!szeretem őt!!azóta meg is beszéltük barátommal a problémát,amin veszekedtünk és minden rendben!!
2009. júl. 13. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bazzd xD

sztem mond el mert ha máshogy derül ki sokkal rosszabb lesz...próbáld megmagyarázni neki..:S esetleg ha majd szakitotok és nem mondtad el neki akkor majd elmondja a testvére és azt hiszi h nem is szeretted..mond el

2009. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a pasid helyében és kiderülne (mind1, h te mondod el, vagy más), akkor úgy rúgnálak ki, hogy még tán kacsáznál is. Aztán elbeszélgetnék a kis tesóval is, hasonló hangnemben.

Ez a második dolog, ad egy kis esélyt neked. Ha csak te meg a testvérke tudtok a dologról, akkor szerintem a tesó sem fog semmit elárulni, tekintve, hogy bátyó az ő seggét is szétrugná. Valljuk be, jogosan.

2009. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a húgom smárolna a barátommal, én szakítanék vele, és a húgomat is meg utálnám, egy jó időre. Sztem a testvére nem fogja elmondani pont emiatt. Ez mindhármotok kapcsolatát tönkretenné. És nem mentség, a részegség, vagy hogy összevesztetek. Ha egy idegen pasassal tetted volna akkor igen, de a testvérél, akkor arra nincs mentség.
2009. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudom és ez megtörtént borzasztó nagy lelkiismeretfurdalásom van,de tényleg nem tudok ezen már mit tenni!!nagyon szeretem a barátomat mindenben egymás mellett állunk,akkora veszekedésünk még nem is volt,mint aznap este!!csalódtam benne,de nem így akartam!!bárcsak visszatudnám fordítani de nem tudom!!!!:'((( gondolkoztam azon,hogy én szakítok a barátommal és kilépek ebből az egészből,akármennyire szeretem,de a szivem szakadna meg érte!!! :'(((

próbálok nem gondolni arra,hogy mit tettem vagy tettünk,de egyszerűen nem megy!!! :'(((ránézek és rámjön a sírás és,hogy mindent elmondok,de nem megy!!! :'(((

2009. júl. 13. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, mert könnyebb lenne a lelked. Egy kapcsolatban fontos az őszinteség. Az az alapja. Így ha nem mondod el akkor elveszik a bizalom. Gondolj bele neked jól esne ha nem mondaná el ,ha lenne valami ? Amúgy én a bátyámat jobban meg tudnám bocsájtani mint egy idegent. Mondjuk én bírom bátyám ,meg tudom,hogy nem tenne ilyet ,de szerintem megbocsájtható bűn. Főleg ,ha nem volt egy hosszú smárolás. Ha igen akkor én is elgondolkoznék azon,hogy hogyan tovább... De figyelj vállalnod kell a felelőséget tetteidért. Legyen benned gerinc. Ha olyan hülye vagy már bocs,hogy iszol,akkor számolj a következményekkel. Amúgy nem valami jó kifogás.

18F

2009. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok ,és csak belekevertem az ivást, mert vki írta , bocs :) De akkor sem kifogás a veszekedés sem ,mert ezzel az erővel én is összeveszek picit barátnőmmel, elmegyek dugni egyet mással ,aztán aztmondom hááát veszekedtünk... Szóval mondd el neki mindenképp !
2009. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég undorító, már bocs
2009. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!