Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltam egy sráccal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy sráccal egy bulin, pedig van barátom. Hogy viszonyuljak hozzájuk? 14/L

Figyelt kérdés
Egy házibulin beszélgettünk, a barátom nem volt ott a bulin, a srác éjfél körül odahajolt, és megcsókolt, eleinte próbáltam eltolni, és elmagyarázni hogy ez nem fair a barátommal szemben, de aztán beletörődtem, hiszen jól csókolt, és részegek is voltunk kicsit. Ez után felmentünk az emeletre, és a barátnőm szobájában végre kettesben folytathattuk tovább a csókolózást. Jól esett, de egy kiadós alvás után rosszul érzem magam emiatt.
2011. júl. 28. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
14 évesen be is kell marni, te rohadt ribanc.
2011. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
inkább az a kérdés, hogy HOZZÁD hogyan viszonyuljanak...legföképp anyádék, mert ahogy látom sehogy se tölti be szülöi feladatukat, hogy rendes embert neveljenek belöled+!
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Lesz egy uj barátod, hisz jobb mint az elözö. Ebben a korban ez még nem akadály hisz nem vagy elkötelezve senkihez.
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Pasitól függ. Részemről ha az asszony smárolna valakivel hát egészségére. :) Másnál viszont ez már erősen megcsalás. Szerintem legyél őszinte és mond el a barátodnak.
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
tapsot a másik agymosott gnómnak is!
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Háát szép, h 14évesen bepiálva smárolsz egy idegennel...Ez a baj a mai világgal, h 14évesen azt hiszik, h nagy nők! Az a mondás vall erre: Aki nagy lány éjjel, az napközbe is legyen az! Szóval ha szereted a barátodat,akkor elmondod neki!
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ismertem valamielyest a másik srácot is, jófej meg minden, és a barátomnak is elmondtam, aki azt mondta megesik, ezért zavarodtam össze
2011. júl. 28. 20:16
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
pff. ribi-e vagy? válaszolok: az vagy. és még piálsz is, 14 évesen. hát én 24 évesen elbújhatok melletted.
2011. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Painis! Az ö szülei ellátják a feladatukat azért mert a 14 éves lányuk csokolozik, de belöled már semmit nem lehet nevelni, még embert se.

Semmi nem történt hogy 14 évesen fiut váltasz és még bátor és öszinte csaj vagy. Példa lehetsz sok felnöttnek.

2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
tökre lesz_arom, hogy itt probálsz flamelni, majd a gyerekeddel is játszd le ezt a kört, és akkor elmondhatod, hogy menő vagy!
2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!