Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltam egy sráccal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy sráccal egy bulin, pedig van barátom. Hogy viszonyuljak hozzájuk? 14/L

Figyelt kérdés
Egy házibulin beszélgettünk, a barátom nem volt ott a bulin, a srác éjfél körül odahajolt, és megcsókolt, eleinte próbáltam eltolni, és elmagyarázni hogy ez nem fair a barátommal szemben, de aztán beletörődtem, hiszen jól csókolt, és részegek is voltunk kicsit. Ez után felmentünk az emeletre, és a barátnőm szobájában végre kettesben folytathattuk tovább a csókolózást. Jól esett, de egy kiadós alvás után rosszul érzem magam emiatt.
2011. júl. 28. 20:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%
Elég baj hogy egy normális 14 éves csajszinak ekkora ba.r.mok válaszolnak akik retten.töen primitivek. Reménykedés hogy az ilyeneknek nem lesz gyerekük.
2011. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
egy? normális? 14 éves lány! nem iszik alkoholt és a szülei sem engedik el egész éjszakára basszus!
2011. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kiadós alvás alatt a basszást érted akkor dobj egy privit.
2011. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
alvást írtam nem véletlenül. akárki akármit mond, pláne ha nem ismer, én nem vagyok olyan aki lefekszik valakivel egy partin csak úgy, pláne egy másik sráccal
2011. júl. 28. 20:39
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
de basszus, tökre nem érdekelt téged, csak az ösztöneid, nem tudod magad korlátozni, ezért is mentél fel a kannal szobára. abban rejlene a képesség, hogy a saját állatias viselkedésedet visszafogod, de hát ettöl még messze vagy
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
vagy talán azért mert nem akartam hallgatni néhány hülye énekelgetését, és nem akartam, hogy az egyik barátnőm sírógörcsöt kapjon, mert most szakított a pasijával egy hete, és eléggé kiborul ha romantikát lát
2011. júl. 28. 20:47
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Persze, az nembaj ha barátot vált, de azért ne így. Először szakítson az előzővel, aztán jöhet az új barát, de ez megcsalás. Egyébként nekem szíjat hasítottak volna a hátamból a szüleim ha 14 évesen részegeskedek! Szerintem a piálásnál vannak jobb dolgok is ,amit fiatalon űzhetsz.Például a sport.
2011. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Életem első koncertjére/ivászatára 15 évesen engedtek el a szülők :)


22F

2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
Fogd már vissza magad, hogy beszélsz te gö.r.ény!!!
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nincs azzal semmi gond ha 14 évesen valaki smárol. Kicsit korábban érő típus ennyi. Én is 14 évesen smároltam először csak nem házibuliban hanem szórakozóhelyen és azon a bulin 3 lánnyal is, de nekem nem volt barátnőm.
2011. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!