Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észre fogja venni hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre fogja venni hogy még nem smároltam? És biztosan fogom tudni abban a pillanatban hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
13/L vagyok, és a barátom 17 éves, Ma este jottunk osze, es me nem talalkoztunk ugy hogy eggyutt vagyunk, de en meg nem smaroltam, sima csók már volt, de smár még nem, de ha fogunk eloszor smárolni, akkor észre fogjavanni hogy en meg nem smaroltam? es tovabba, fogom abban a pillanatban hogy mit csinaljak?, esetleg valami tanács, vagy tapasztalat, koszi :)
2011. júl. 4. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki,hogy te még nem smároltál:) Mi abban a ciki?Hisz még 13 éves vagy:)

Amúgy egy 17 éves gyerek még nem olyan tapasztalt,hogy észrevegye:) Mármint minden ember másként csókol:)

De szerintem mond el neki,hogy neked ő lesz az első:) Így legalább bensőséges lesz a a kapcsolat:)


Sok boldogságot:)


21/L

2011. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,én 13 évesen az akkori 15 éves barátomnak elmondtam megértette és még azóta is jóban vagyunk... mondjuk végülis nem csókolóztunk. Amúgy nem kötekedek csak tanácsot adok: ha még nem találkoztatok nem hinném,hogy az első randin rögtön csók... Vagy lehet,hogy én értettem félre és már találkoztatok csak egy párként nem? Na mindegy,sok sikert

15.l.

2011. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
találkosztunk már, sokszor, csak így még nem, raádasul ott dolgozik(nyári munka) ahol a szüleim:D ugyhogy rengetekszer találkozunk ott is:D amugy koszi a valaszokat :))
2011. júl. 4. 23:14
 4/6 harcosangyal ***** válasza:

13 évesen egy 17 éves fiú mellett... Összejöttünk de még nem találkoztunk... Sima csók már volt de smár még nem...


Erre csak egy szó: JESSZUS -.-"


És csak, hogy ne off legyen: szerintem 13 évesen nem kell túllenned semmin, mégis mit lehet elvárni egy 13 évestől? tanács (ha azt leszámítjuk, hogy még nagyon nem kéne vele bármit csinálnod) hagyd, hogy történjen a dolog.

2011. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy vele volt már sima csók... hanem a volt barátommal gondoltam, talán picit hülyén fogalmasztam meg, bocs.
2011. júl. 4. 23:31
 6/6 anonim válasza:
egyből tudni fogod mit merre hidd el ;) nem nagy cucc az egész :)
2011. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!