Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan nő létezik aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő létezik aki hosszú éveken át nem csalja meg a férjét/élettársát?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm, szeretem, nem tudom hogy mi legyen. Bocsássak meg neki és remélni hogy máskor nem lesz ilyen, vagy keressek mást, mert még létezik olyan nő, aki egyszer sem tenné meg?
2009. jún. 16. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha egyszer megcsalt többször is megfog...
2009. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nehogy megbocsáss! kutyából nem lesz szalonna...senki nem lépheti át a saját árnyékát! soroljam még ükszüleink közmondásait?
2009. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én 12 éve vagyok együtt a férjemmel, ebből házasság 8 év. Soha nem csaltam meg, úgy szerettem, ahogy van. Azért beszélek múlt időben, mert nemrégiben bebukott a drága, hogy már pár hónapja belebonyolódott egy kapcsolatba, aminek egyáltalán nem akar véget vetni. Így én lépek ki a házasságunkból.(Pár évvel ezelőtt egyszer már bebukott, volt sírás, rívás, könyörgés, én meg frankón bedőltem neki)

Szóval, ha Úgy érzed, hogy el tudod a megcsalást fogadni, "megbocsátani" akkor legyen, de tulajdonképpen én is azt mondom a saját életem alapján, hogy aki egszer megteszi, az megteszi mégegyszer.

2009. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

IGEN van olyan aki ezt egyszer teszi meg, azért a korotokat nem ártott volna ha leírod :)

amúgy példának itt vannak anyámék 20 éve vannak együtt és anyumnak apám volt az első, és eddig az utolsó is :D

2009. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a 21.35-ös vagyok. 39 éves nő vagyok egyébként. Ha fiatal vagy, ne parkolj le.
2009. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kathrin01 ***** válasza:
54%

Én sem csaltam meg a páromat soha, pedig lett volna rá alkalom.

Egyszer ő azonabn a kapcs elején félrelépett, én megbocsájtottam, mert szeretem, azóta rövidpórázon tartom. Ha mégegyszer megtenné én véget vetnék neki.

2009. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a 21.45-től kérdezem, hogy nem sz*r érzés, nem szoktál arra gondolni, hogy azért nem csal meg mert pórázon van? De ha lenne rá lehetősége megtenné?
2009. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Én úgy látom ezt a dolgot, hogy egy kapcsolat nem elég érett, és tartós, ha egy ilyen félrekúrás véget tud neki vetni. Elvégre rajtad kívűl 6 milliárd ember van a földön. Élete meg csak ez az egy van.Ezenkívül megmagyarázta, hogy miért csalt meg? Meghallgattad? Nem voltál e te is hibás? Mert azt tudod ugye, hogy nagyon nagy hiba a szeretőt hibáztatni...
2009. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 26vagyok, a férjem 40. 4éve vagyunk együtt. A szexuális életünk lassan egy éve pocsék, 2-3hetente szexelünk, azis kb 10percig tart. Ebben a hónapban pl még nem voltunk együtt. Mégsem csalom meg (bár megfordult a fejemben), de nem tudom megtenni, pedig lett volna rá alkalmam.
2009. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hidd el..elettapasztalat.aki egyszer megteszi megteszi masodszorra is...
2009. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!