Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan nő létezik aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő létezik aki hosszú éveken át nem csalja meg a férjét/élettársát?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm, szeretem, nem tudom hogy mi legyen. Bocsássak meg neki és remélni hogy máskor nem lesz ilyen, vagy keressek mást, mert még létezik olyan nő, aki egyszer sem tenné meg?
2009. jún. 16. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok olyan EMBER van, aki EGYSZER SEM csalja meg a párját/ valamelyik párját. 27 éves vagyok, szüleim egész életükben együtt voltak, de ha most kiderülne bármelyikükről is, hogy egyszer- neadjisten kétszer félrelépett, nem tudnék követ dobni rájuk. Szerető társaik egymásnak 30 éve, gondoskodnak egymásról és szeretik egymást. Az ember csak ember- esendő, van érzése, hangulata, közeledik, majd távolodik, partnerétől. Ha kiderül, hogy félrelépett, abban a pillanatban kell dönteni, mérlegelni - Mért történt - Hogy történt, - Mennyire komoly- Szeret-e, stb. Mondjuk nagyon fontos, hogy itt kiderült, hogy megcsalt...vajon mért derült ki? Ő is akarta, hogy kiderüljön? Vagy csak rajtakaptad? Nem mindegy, hogy mondjuk alig állat a lábán egy buliban és lekapta valaki, vagy mondjuk éreztette veled már rég, hogy kifelé áll, ezért elkezdett keresgélni. Neked kell tudni a hátterét, ismerni a kapcsolatot hogy dönteni tudj. Az nem biztos, hogy aki egyszer megcsalt, máskor is meg fog. És az se biztos, hogy aki nem csal meg, az nem hagy el végül egy másikért. Az emberi élet, tettek olyan kiszámíthatatlanok. Biztos, hogy fáj. CSAK te tudod eldönteni mennyire mély a kapcsolat, milyen fokú volt a megcsalás (hiszek abban hogy vannak fokozatok). Valójában ebben nem lehet tanácsot adni, mer minden ilyen eset teljesen egyedi.
2009. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Már 2 éve együtt vagyunk. Úgy érzem a megcsalás részben az én hibám is, mert nem figyeltem oda eléggé rá. A harmadik felet eszembe se jutna hibáztatni, hisz szingliként talán én is belemennék egy ilyenbe, sőt a másik srác lehet nem is tudta hogy kapcsolatban van. Nem kaptam rajta őket hanem őszintén elmondta. Az a baj hogy szeretem, csak azt nem tudom eldönteni hogy megszokás vagy tényleg Őt szeretem, nehéz dönteni, most szakítottam vele, de úgy érzem hogy vissza kellene hódítanom. De kitudja hogy jól járok e vele hosszú távon...
2009. jún. 17. 10:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor egy saját tapasztalatomat mondanám el. Szintén ugyanaz a történet, mint a tied, együtt voltunk másfél évig nagynagy szerelemben, miután megcsalt (az ok: szeret, de megfosztottam a 'szabadságától'...). Szakítottam, fél évig külön, majd visszakönyörögte magát, megbocsátani nem tudtam, de nem foglalkoztam a dologgal, adtam neki még egy esélyt. Ezután még több mint egy évig együtt voltunk, pár hete szakítottunk, nem azért mert megcsalt, hanem mert nem működött a kapcsolat. Nem tudtam elhallgattatni a bennem levő kisördögöt, és képtelen voltam megbízni benne, ami pedig fokozatosan megmérgezte a kapcsolatot, hiába bizonygatta, sokszor sírva, hogy soha többet nem csalna meg stb. Úgyhogy saját keserű élettapasztalat: ha a szíved egyszer összetörték, azt nem lehet újra összeragasztani. És ezt azok is szívleljék meg, akik fontolgatják a megcsalást! Fiúk-lányok, óriási felelősség!
2009. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó hozzászóló! Szerintem ha mégegyszer összejönnénk valami ilyesmi történne nálunk is. Eddig én teljes mértékben megbíztam benne, nem féltékenykedtem ha elment valahova, nem vontam kérdőre hogy mit csinált, kivel volt, hol volt. Ezek után már ezt nem tudnám megtenni. Mindig bennem lenne hogy na lehet hogy megint valakivel találkozik stb... :(
2009. jún. 18. 10:41
 15/15 Kathrin01 ***** válasza:

Szia, én még a 21.45-ös válaszadó vagyok. A rövidpóráz nálam azt jelenti, hogy sosme bízom meg benne 100%-ig és mondtam neki, hogy ha mégegyszer megteszi akkor örökre vége. Azóta 4 éve együtt vagyunk és ő jobban szeret engem mint valaha. most lesz az esküvőnk.

A megbocsájtás nagy erény, de ne hagyd, hogy kihasználják.

Kívánom, h megtaláld a boldogságodat!

2009. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!