Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretnétek feleséget/élett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnétek feleséget/élettársat, akkor elégedettek lennétek-e egy ilyennel?

Figyelt kérdés

nagyon jó társaság, jól érzitek magatokat együtt, bármilyen témáról tudtok beszélgetni. intelligens, kedves, vicces, elfogadó, támogat. szép lány, feszes test és helyes arc. sok időt fordít a külsejére, és elég nőies kívül-belül, néha talán túlzottan is. nem bánja egyáltaln, ha a barátaiddal vagy, ő is sok időt tölt a barátnőivel. ugyanakkor elvárja, hogy vele is sok időt tölts, és talán azt érzed, hogy túlzottan odáig van érted, bár soha nem kér számon rajtad hülyeségeket. mondhatni mindig rendelkezésedre áll.

azonban a főzés-mosás-takarítás nem az ő világa, persze megcsinálja, de elvárja, hogy te is kivedd a részed belőle, nem fog helyetted dolgozni, és nem feltétlenül vár haza minden este vacsorával.

az ágyban nagyon jó, nem zárkózik el semmi elől, amit nem próbált, és kíváncsi a fantáziáidra, igyekszik őket megvalósítani.


van egyéb, amit elvárnátok tőle? vagy valami amivel nem tudnátok együtt élni?


2011. júl. 2. 13:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

15.10 - nem tudom, hol vétettem olyan óriási helyesírási hibát (a kis és nagybetűkön kívül, amiket lustaságból nem írok), de ennek ellenére is intelligensnek tartom magam. persze lehet saját véleményed, szóval elfogadom.

mint mondtam, nem vagyok rendmániás, és nem várom el a férfitől, hogy helyettem csináljon dolgokat, hanem hogy velem.

a sokat adok a külsőmre sem ezt jelenti, hanem azt, hogy tetszeni akarok a barátomnak, tehát ápolt külső és csinos ruhák (amiket a saját pénzemből finanszírozok, mielőtt erre is ugranál). nem a buli és a piálás az életem, annak ellenére, hogy szeretek kimozdulni. az ismeretlenekkel való fetrengés meg már a röhejes kategória. elég szomorú, ha számodra ez azt jelenti. meg az is, hogy mindenkit skatulyákba akarsz rakni.

2011. júl. 2. 15:21
 22/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:51


"A helyesírásod alapján az intelligens lenne az utolsó jelző, amit rád aggatnék. "


Én sem láttam semmilyen helyesírási hibát ha volt is, teljesen érthető is a szöveg. Én első olvasásra megértettem. Másrészt pedig ennyi alapján így megítélni egy embert az nem lehet túl okos. Nem ismered személyesen, úgyhogy szerintem maradjunk annyiban, hogy maximum nem tetszik neked az ő értékrendje. :-)


"Egyik mai csajnak sem a házimunka a világa, de azt azért elvárják, hogy tiszta legyen a lakás és a férfi is vegye ki a részét a dolgokból. "


Nem. Azt várják el, hogy mindkét fél kivegye a részét a házimunkából és ne mindig csak az egyik fél robotoljon, mint egy szolga, cseléd kisasszony akinek egyetlen egy feladata az, hogy végig pucolja a lakást meg kaját csináljon. Más feladata nincsen, kivéve az esti ággyűrögetést. Más dolga nincs. Na én ezt szeretném elkerülni, tudom miről beszélek, hiszen anya is ilyen lett, és neki is elege lett belőle. Nem akarok megőrülni ebbe és azt sem akarom, hogy a párom csak egy cseléd kisasszonynak nézzen, aki bárhol bármikor kiszolgálja. Nem a középkorban élünk, szerencsére.


"Sokat ad a külsejére: az ilyen csajoknak csak a buli, a piálás és az ismeretlenekkel való fetrengés a fontos. Jobb esetben ezek passzolják le a gyereket valaki másnak, rosszabb esetben pedig le se szarják, hogy mi van vele. "


Én is sokat adok a külsőmre, szeretem a ruhákat szépítkezni a szép dolgokat. Még sem fekszem le senki jött menttel, sőt bulizni sem járok mert nem az én világom. És felelősségteljesen tudom vállalni a feladatokat, ha úgy van. Nem passzolom át senkinek sem, mert tudom mi a felelősség. Ez csak a te rossz tapasztalatod, vagy egy nagy sz@r általánosítás. Sajnálom, ha ilyet látsz a környezetedben de azt hiszem nem ismered az országban élő összes nőt. :)

Ha nálad a sokat ad a külsejére csak ennyit jelent akkor gratulálni tudok csak.

2011. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

15.35 - köszi, örülök, hogy nem csak én látom így.


vicces egyébként, hogy a felsoroltak közül pont a házimunkás rész tűnik ki mindenkinek, és hogy hogy ráugranak. elég sok egyéb jelző van még felsorolva, de azon szépen átsiklottatok. ezek szerint a legtöbb pasi tényleg házicselédet akar, és ez egy fontos szempont. és pont ők szokták általában mondani, hogy a nőknek vannak irreális elvárásaik. nem tudom, az mennyire reális, hogy tőlünk elvárjátok, hogy napi 8 órát végigdolgozzunk, majd munka előtt/után kitakarítsuk a lakást, főzzünk, mossunk hasonlók, neveljük a gyerekeket, magunkra is szánjunk egy kis időt, hogy kívánatosak legyünk és miután hullafáradtan beesünk az ágyba, még ott is teljesítsünk. kíváncsiak vagytok, miért nem kívánja sok nő a szexet? hát ezért, ha kidolgozza a belét, este már valószínűleg aludni szeretne. aztán persze szeretőt tartotok, mert az asszony nem adja meg, ami jár. érdekes értékrend.


hívjatok akárminek, én inkább választom a jó szexuális életet, mint a makulátlan lakást. nyilván nem élnék egy disznóólban, de ha a férfi nem segít a házimunkában, akkor bizony ne várja el, hogy én megcsináljak mindent.

2011. júl. 2. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!