Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 eves no vagyok, párom 58....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 eves no vagyok, párom 58. Nagyon szeretem, de felek mi lesz kesobb. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, józan ésszel én is tudom, hogy túl idős hozzàm. De beleszerettünk egymásba. Következő a helyzet: 3 éve ismerkedtünk meg, azóta vagyunk együtt. Sokaig titkoltuk a csalodom miatt, akik meg most sem nagyon fogadtak el a helyzetet. 2 eve élünk együtt. A párom fiatalos, semmiben nem erzem magam korlatozottnak. Szuper dolgokat csinálunk. Nem érdekelt semmi, annyira oda voltam erte. Közben osszeszoktunk, mar nem az a lángoló, mint az elején, de ez is természetes. A probléma az, hogy en családot szeretnek. O szeretne elvenni feleségül is. Azt mondja, hogy megérti, hogy nekem ez fontos, legyen hàt gyerekunk. Neki van két felnott fia, 27 es 30 évesek.

Mar nem vagyok olyan fiatal es bohó en sem, es kezdem aterezni a helyzetet, hogy ez talán őrültség. Persze ésszel mindig is tudtam. Ha csak 15-20 evvel lenne idősebb az elmegy talán, de tudom, hogy a 30 tul sok. De nagyon szeretem, a lelki társam. De senki nem el örökké, lehet egyedul kellene felnevelnem a gyermekunket. Pánikba estem..

Közben a Szüleim próbálnak a lelkemre beszelni...Mert csinos vagyok, fiatal, sikeres a szakmámban, es tényleg sok fiatal ferfi legyeskedik körülöttem.( ezt egyáltalán nem nagykepusegbol mondom)

Es bevallom..elkezdtem vonzodni is az egyikhez. De lehet, hogy ez hülyeség. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. febr. 13. 20:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de én nem merném ezt így bevállalni. Mármint a gyereket legalábbis nem.


Meg is mondom hogy miért. Tudom morbidul hangzik meg minden....de nekem akaratlanul eszembe jutna, hogy nincs mit szépíteni, a párod már nem mai csirke. Ezzel nem is lenne baj...csak hát gyereket akarsz. És egyáltalán nem biztos hogy akár az általános iskolai ballagását meg fogja érni annak a gyereknek.


Tudom bárki meghalhat mert elcsaphatja egy busz, de akkor is...


pl Anyósom 22, a férjem édesapja 44 éves volt amikor összejöttek. Összesen 4 évet töltöttek együtt, mert néhai apósom meghalt rákban. Épphogy összeházasodtak, és anyósom már temette a férjét...Ha ma élne, 72 éves lenne.


Mindig olyan szerelemmel beszél róla anyósom, hogy legszívesebben sírva fakadnék....amikor látom a szemében azt a sok fájdalmat....egyedül nevelte fel a 3 gyerekét, köztük a férjemet is, aki nem is emlékszik már az apjára. Nagyon kicsi volt amikor meghalt.....volt rá példa hogy az én vállamon sírta el magát, mennyire rossz volt neki apa nélkül felnőni...


Én ilyesminek nem tudnám kitenni a gyerekemet.


És tudom hogy itt a betegség volt az ami végül elvitte apósomat, de nálatok viszont a kor fogja ezt megtenni...


Persze az is lehet hogy simán él még 20 évet, és felnő mellette a következő gyerek is, de erre nincs olyan sok esély...


Az én nagyszüleim már mind meghaltak, de pl egyikük sem érte meg a 75 éves kort...:( Nagyon gondold meg, hogy vállalod e a gyereket. És ha igen, arra is fel kell készülnöd, hogy magatokra maradtok.


Én őszintén szólva magam miatt sem vállalnék be ilyet. Tudván hogy mennyivel előbb fog ő meghalni mint én...ezért is jó hogy pl az én férjem 3 évvel fiatalabb. Így nagyjából egyszerre hagyjuk itt ezt a csúnya világot.

2014. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!