Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 eves no vagyok, párom 58....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 eves no vagyok, párom 58. Nagyon szeretem, de felek mi lesz kesobb. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, józan ésszel én is tudom, hogy túl idős hozzàm. De beleszerettünk egymásba. Következő a helyzet: 3 éve ismerkedtünk meg, azóta vagyunk együtt. Sokaig titkoltuk a csalodom miatt, akik meg most sem nagyon fogadtak el a helyzetet. 2 eve élünk együtt. A párom fiatalos, semmiben nem erzem magam korlatozottnak. Szuper dolgokat csinálunk. Nem érdekelt semmi, annyira oda voltam erte. Közben osszeszoktunk, mar nem az a lángoló, mint az elején, de ez is természetes. A probléma az, hogy en családot szeretnek. O szeretne elvenni feleségül is. Azt mondja, hogy megérti, hogy nekem ez fontos, legyen hàt gyerekunk. Neki van két felnott fia, 27 es 30 évesek.

Mar nem vagyok olyan fiatal es bohó en sem, es kezdem aterezni a helyzetet, hogy ez talán őrültség. Persze ésszel mindig is tudtam. Ha csak 15-20 evvel lenne idősebb az elmegy talán, de tudom, hogy a 30 tul sok. De nagyon szeretem, a lelki társam. De senki nem el örökké, lehet egyedul kellene felnevelnem a gyermekunket. Pánikba estem..

Közben a Szüleim próbálnak a lelkemre beszelni...Mert csinos vagyok, fiatal, sikeres a szakmámban, es tényleg sok fiatal ferfi legyeskedik körülöttem.( ezt egyáltalán nem nagykepusegbol mondom)

Es bevallom..elkezdtem vonzodni is az egyikhez. De lehet, hogy ez hülyeség. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. febr. 13. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Kezdenék egy korombelivel,és otthagynám a mostanit.

Családot alapítanék,és boldogan élnék!

Ezt tenném.

2014. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
az 1, vagy lemondanék a gyerekről...
2014. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
hát baromira szeretheted az öreg fószert, ha már kezdesz is vonzódni valaki máshoz... szerintem kamu vagy.
2014. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
miért ne vállalhatna gyereket 58 évesen? nézz szét, a mai világban ez egyáltalán nem olyan szokatlan... gondoljunk csak pl Bruce Willisre, ő is nemrég lett újra apa pedig bizony már ő is megvan 60 éves
2014. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Gondolj csak bele. Mondjuk már 1 év múlva megszületne a gyereketek. Akkor lenne a párod 59 éves.

A gyerek 10. (TIZEDIK) születésnapján lenne 69 (HATVANKILENC) éves! Elviszi az általános iskolába a gyereket (ha még tud akkor járni) és jogosan fogja róla mindenki azt hinni, hogy ő a nagypapa!

A gyerek 18. születésnapján mikor érettségizik lenne a párod 77 (hetvenhét!!!!) éves - ha megéli egyáltalán.


Légy reális, a gyerekednek akkor sem lenne apja, ha egyáltalán megéli a férfi, hogy felcseperedjen a gyerek. Akkor is max. egy nagyapja lenne. Az anyagiakról (esetleges halál, nyugdíjból gyereknevelés...) még nem is beszéltünk.


Add fel most, még van időd hozzád illő párt találni. Különben arra ítéled magad, hogy egyedül nevelj fel egy gyereket és pár éven belül megszűnjön a szexuális életed teljesen.

2014. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

ja, mert olyat nem hallottunk még a világtörténelemben, hogy valaki 30-40-50 évesen halt volna meg és hagyott volna hátra kisgyereket félárván........

nagy primitívség tehát a korával jönni és arra alapozni, hogy nem éli meg majd a felnőtté válását. hát lehet többet lehetne vele, mint egy olyan fiatal pár, akik közül az egyik hamar meghal

2014. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

A férfi(a "párod") egyik gyereke 2 évvel idősebb,mint te,és még gyereket akartok csinálni?Ez elég beteges dolog,egyértelműen apakomplexusod van,neki meg kapuzárási pánikja.Még egyszer is hangsúlyoznám:ez se nem egészséges,se nem normális.

Ha most születik egy gyermeked,akkor is durva,mert nézzük csak:

A "párod" jelenleg 58 éves.

Amikor a gyereketek 10 éves lesz,akkor a "párod" 68. (ez már bőven nyugdíjas)

Amikor a gyereketek 18 éves(azaz nagykorú),akkor 76 éves lesz a "párod".

Elárulom neked,hogy én is 18 éves vagyok(aztán lehurroghatsz,hogy hogyan merek kommentelni,de akkor is leírom).


-Engem személy szerint a szüleim örökbefogadtak.Ez engem egész odáig nem zavart,amíg "apám" alkoholista nem lett(mielőtt nyugdíjba ment volna,most ő jelenleg 64 éves).Engem zavar,hogy ekkora generációs szakadékok vannak a szüleim és köztem,és ha belegondolok,hogy nehezebben is értenek meg a korkülönbség miatt,akkor megijedek néha,hogy ők milyen világban élhettek.Nem drogozok,nem iszok és nem is cigizek,sőt még csak bulikba sem járkálok,tehát nincsenek velem ilyen problémáik,csak sokkal több mindent elfogadottabbnak tartok,gyakorlatilag kevés dolgot nem fogadok el.

De sajnos a korkülönbség(főleg ekkora) nálam nem elfogadott ebben a párkapcsolati formában.

Szemléltetésképp itt van egy meg nem történt,de lehetséges esemény:

-Egy fiatal nő és egy vén fószer kézenfogva sétálnak az utcán,a gyerekük meg lesütött fejjel megy mellettük.A gyereket szétszekálják a tudatlan osztálytársai azzal,hogy a szülei betegek és egy vénember az apja.A gyereket alapból kiszekálják,mert az apja konzervatív(teljesen más világban nőtt fel),az anyja meg nagyon fiatal,ezért megengedne sok mindent,de a gyerek mégsem teheti meg...mert az apja a hangadó.Ez a jelenleg 58 éves férfi(utalás a "párodra") még abban a világban nőtt fel,ahol a férfiak elvárták,hogy a nők szolgálják ki őket teljesen.Te meg már abban a világban nőhettél fel valószínűleg,hogy a szüleid egyenrangúak voltak,dolgozott az édesanyád és édesapád is,és apud nem várta el anyudtól,hogy mindig,teljes mértékben kiszolgálja.


A bulizgatás megy ám egy darabig,de ez az 58 éves férfi nem fog sokáig menni ezekben a dolgokban,nem fog neki tetszeni,hogy te többet akarsz kirándulni,vagy ide-oda menni.Nem ilyen rugalmasak az idős emberek..mert akkor most már valljuk be:idős a párod.


De jó,ha ezt a megközelítést nem érzed reálisnak tőlem,akkor mondom másképp:

-Én jelenleg 10 ÉVVEL FIATALABB VAGYOK nálad.Neked ez soknak tűnik,sőt mindenkinek soknak tűnik,főleg,hogy te elfogadd az én észérveimet.De vegyük azt,hogy szerinted akkor mennyivel képzelhetnéd magad okosabbnak,ha lenne köztünk HARMINC év!?Jóval okosabbnak képzelhetnéd magad akkor.És annak is képzelnéd magad,igaz?És még okod is lenne rá!


Így is sokkal okosabb,tapasztaltabb felnőtt nő vagy,de gondolj csak bele:a te világod teljesen más,mint ezé az emberé,aki 58 éves.

Az én világom is más,mint a tiéd,én is másképp nőttem fel,más körülmények között.Én csak jóindulatból írom neked,hogy hagyd ott ezt az embert..


A gyerekednek is ciki lesz,hogy az apja 30 évvel idősebb az anyjától,mert az osztálytársai piszkálni fogják(NAGYON KÖNNYŰ MONDANI,HOGY NE FIGYELJEN RÁJUK,de fog figyelni,mert meghallja,amit mondanak).


Meg most mennyivel jobb lenne egy csinosabb férfival!:) Hát nem igaz,hogy ennyire vaksi vagy!


Ne haragudj,ha bármelyik mondatommal,szavammal megsértettelek,a célom nem ez volt.Segíteni akarok!

2014. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Te nem a kora miatt bizonytalanodtál el, hanem amiatt a bizonyos másik miatt. És ha így van, akkor valami nem száz a kapcsolatban. Ha ő a lelki társad, lehettek barátok a pároddal.
2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, megbántad a nagy szerelmet, ha már most a jövőn filózol.Sőt...a megjelenő fiatalabb férfihez már vonzódsz is.Egyszerűen megbántad a döntésedet, és dobni akarod az öreg fószert. Tedd most, mert ezzel kevesebb bánatot okozol annak az embernek.

Amúgy nagyon sok idős férfinek lesz fiatalabb feleségtől gyereke. Főleg az ember hírességeknél hall ilyent, hiszen ők vannak előtérben.

2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Később ki fognak jönni a generációs problémák, hidd el.

Ha szeret téged, elenged és megmaradhattok lelki társnak, mint két jóbarát.

2014. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!