Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, így ki tudom mutatni...

Szeretem, így ki tudom mutatni? Nem a pénze miatt vagyok vele.

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy férfiba, rengeteg pénze van, sajnos tudom. Bár ne tudnám.

Sokszor találkozunk, mindig meghívna valamire, de nem engedem meg neki. Soha nem fogadtam el tőle semmit!

Mikor az egyik üzletében vásároltam, nem néztem hogy adott vissza, otthon vettem észre hogy kedvezményt kaptam, szóltam is neki hogy nem szeretem ezt a dolgot mert akkor nem megyek oda soha.

Ma is közöltem vele hogy nekem normálisan adjam vissza, szóval így sikerült " rávenni" Mivel sok nővel volt dolga, pénzéhesebbnél pénzéhesebbekkel, úgy hiszem hogy így ki tudom mutatni hogy nekem nem egy pénz zsák kell.Vagy szerintetek rosszul hiszem?


2013. szept. 9. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem teljesen korrekt a viselkedésed,nem sok nőben van annyi tartás,hogy ezeket megtegye,miközben tudja,hogy a pasi dúskál.
2013. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem ezzel csak azt éred el, hogy úgy gondolja, nem érdekel téged. Én inkább azt mondtam volna: Köszönöm, nagyon kedves tőled, de semmi szükség rá. Nem szeretnélek kihasználni. De egy kávéra nyugodtan meghívhat. Esetleg cserébe te is kedveskedhetsz neki valamivel, mondjuk saját gyártású sütivel.
2013. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Jól csinálod.De hosszabb távon nem fog örülni neki ha nem fogadsz el tőle semilyen meghívást.Szóval kisebb dolgokat,fagyi miegymás.
2013. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nem sok értelme ennek. mert ha pénzért lennél vele lehet akkor is ezt csinálnád, ha úgy gondolod ezzel tudod megfogni. szerintem nem sok minden fog ezen múlni. ráadásul szerintem lehet nem is öröm neki, hogy nem használhatja a pénzét a kettőtök boldogítására.
2013. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%

Nálunk is hasonló volt a helyzet...ne vidd túlzásba a dolgot. Én azt csináltam, hogy étteremben ok, fizessen Ő. De legközelebb a fagyizást fizettem én. Ha soha nem engeded neki hogy fizessen, az egy férfi számára egy idő után megalázó.

Amikor összejöttünk, vettem vele egy szemfestéket, (ő parfümöt vett) mondta, hogy adjam oda, majd kifizeti. Megkérdeztem tőle, hogy ő is akarja használni? Mert ha igen, közösen fizetjük, ha nem, akkor én fizetem :)

Mára már a férjem, de a szemfestéket még mindig emlegeti.

Vannak kiadások, ami az Ő pénztárcájának való, és van ami a tiednek.

Csak okosan, de szerintem is jól csinálod!

2013. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezt tisztázni is kéne vele. Néha engedd, hogy adjon, de ne vigye túlzásba. Ne told el teljesen magadtól ezt, hogy Ő adni akar. Ha nekem lenne pénzem, borzasztóan esne, hogy szívből adom, amit adok és nem fogadja el. Inkább azt tudasd vele, Téged nem kell megvennie, mint a többi nőjét, Te Őt magát akarod!

Meg azt is kéne eljuttatni hozzá, hogy Te komolyat akarsz tőle, nem csak szexet meg ezt-azt szeretnél, hanem azt, hogy szeressen! Hívd el egy laza sétára és mondd ezeket el neki. :)

25/N

2013. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Régebben én is így álltam hozzá az ilyen dolgokhoz, de mára már megváltozott a véleményem. Egy férfi legyen férfi, ne pedig önbizalomhiányos nyávogó kisfiú. Ebből következik, ha ő férfi, ő irányít, ő hódít, akkor azt én rábízom hogyan teszi. Nem te koslatsz utána (remélhetőleg), hanem ő udvarol neked. Akkor mi alapján mondaná, hogy pénzéhes vagy? Gondolj bele. A saját akaratából vesz neked ezt-azt, majd később rád keni? Egy érett gondolkodású férfi ilyet nem tesz. Kisfiú pedig kinek kell? Persze ha a pénzével akar elcsábítani az rég rossz, de itt nem hinném, hogy erről lenne szó.

Egyébként egyszer, amikor egy pasi helyett kifizettem valamit - úgy, hogy azt nem akarta - azt mondta, hogy megalázom őt. Akkor nem értettem, de most már értem. Nekik kell, hogy azt érezzék, hogy egy világháborúban is meg tudják védeni a szeretett feleségüket, és hogy bármilyen rossz körülmények között élelmet tudnak a családnak vinni. Ettől érzik magukat férfinak. És tényleg az ilyen nemes tulajdonságoktól is azok! Gondolj bele. Ha még egy italra sem engeded meghívni magad, mennyire vetheted el benne a férfiasság magját? Így inkább csak lefelé csúszik. Azt javaslom, hogy írd össze milyen tulajdonságokat szeretnél egy férfiban látni. Legyen erős, bátor, humoros, és védjen meg minden bajtól? Akkor légy nőként ennek az ellentéte.(Szerény, visszafogott, bájos) Mert tudod, két dudás... :)

2013. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem se volt csóró az exem, de akárhányszor vett nekem valamit, mindig egyre rosszabbul éreztem magam, mint valami életképtelen csicska. Úgyhogy megértelek. Nálam anno ez elég nagy tüske volt. Én is szerettem volna olyan sikeres lenni, mint ő, de én másban vagyok jó.
2013. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon karakán dolog, amit csinálsz, minden elismerésem.


De a ló túloldalára ne ess át. Ne engedd, hogy drága dolgokat, ruhákat, cipőket, toronyórát lánccal, stb... vegyen neked és beszéljétek is meg, hogy miért ne.


De ha szerencsétlen a kávézóban szeretne egy 370 ft-os capuccinot kifizetni akkor ne rikkants fel, hogy stipi stopi és kezdj el keresgélni apróért. Az ilyen kis "lovagiasságok" kellenek a férfiaknak, add meg neki néha az örömöt, hogy ő lehet a gáláns lovag.

2013. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul hiszed. A pénzéhes nő elvárja hogy adjanak neki, de te max csak elfogadod, vagy elfogadnád. Nem te modod, hogy hívj már meg vacsorázni, nem te mondod neki, hogy de jó lenne egy nercbunda, vagy hogy mikor viszel már el wellenss szállodába... Érted ugye.


Ő a férfi, azért akar neked adni, mert szeretne kedveskedni neked. És nem megvenni akar, hanem örömet szerezni. Ha ad neked valamit, fogadd el, és majd viszonozd te is valamivel. Mondjuk sütsz neki sütit. Vagy főzöl valami finomat. Vagy mondjuk tutod, hogy szereti a bort, ezért befizetsz egy borkóstolóra... most csak mondtam valamit. De amit adni akar azt fogadd el, és köszönd meg szépen.


35/N

2013. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!