Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, így ki tudom mutatni...

Szeretem, így ki tudom mutatni? Nem a pénze miatt vagyok vele.

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy férfiba, rengeteg pénze van, sajnos tudom. Bár ne tudnám.

Sokszor találkozunk, mindig meghívna valamire, de nem engedem meg neki. Soha nem fogadtam el tőle semmit!

Mikor az egyik üzletében vásároltam, nem néztem hogy adott vissza, otthon vettem észre hogy kedvezményt kaptam, szóltam is neki hogy nem szeretem ezt a dolgot mert akkor nem megyek oda soha.

Ma is közöltem vele hogy nekem normálisan adjam vissza, szóval így sikerült " rávenni" Mivel sok nővel volt dolga, pénzéhesebbnél pénzéhesebbekkel, úgy hiszem hogy így ki tudom mutatni hogy nekem nem egy pénz zsák kell.Vagy szerintetek rosszul hiszem?


2013. szept. 9. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

az már régen rossz ötlet, ha a szeretetedet akarod egy másik eszközzel(pénz) kimutatni!

Minek???

Ha szereted, akkor szeresd az embert, hullámvölgyekben is! Na azzal tényleg ki tudod mutatni, hogy szereted!


egyikünket sem vág földhöz, ha pl. egy kávét kifizetünk, de az sem, ha meghívnak egy kávéra! Szerintem teljesen természetes, ha elmentek valahová ő meghív téged. persze te is meghívhatod utána máskor!

De ez az erőltetett jaj majd én mindig kifizetem a saját részem, nagyon nem életszerű és egy pincér előtt tényleg gáz, ha egy pár vagytok!


És így belegondolva, szerinted hányszor játszhatták el ezt vele azok a nők, akik a lóvéjára mentek??? Szerintem sokszor! Ilyen alapon én nem tudnék különbséget tenni a pénzéhes és a nem pénzéhes között! Mert ezek hétköznapi dolgok!

Mondjuk, ha egy porsche-t kapnál ajándékba, akkor már agyalhatnál ilyenen, hogy kifizeted vagy visszautasítod... :)

2013. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem teszed rosszul. Úgy élj, ahogy az erkölcsöd diktálja. Ha olyan dolgot csinál ami már túlzás, azt kell utasítani, de reális mértékű ajándékoknak azért ne mondj nemet, nehogy átess a ló másik oldalára :) Szerintem ne agyalj sokat azon, hogy mennyi pénze van, inkább élvezd vele a kapcsolatot, majd úgyis minden alakul magától.
2013. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!