Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkoromba nem kaptam...

Gyerekkoromba nem kaptam szeretetet. Most megén nem tudom kimutatni 9 éves lányomnak, hogy szeretem. Kiebb volt, könnyen ment, de most nem. Testvére 5 éves. Neki még ki tudom mutatni, de nem tudom, hogy mindig igy lesz e. hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Öleld meg gyakran,puszit is adj és foglalkozz vele sokat...egy mosoly felér ezer szóval:)
2010. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odafigyeléssel tudatosan.A Te gyerekeidet neked kell ismerned,neked kell tudnod milyen igényeik vannak,és igyekezned azokat kielégíteni.Vannak gyerekek akik bújósak(nekem mind a 3 az),és vannak akiket csak "távolabbról" lehet szeretgetni.Sokat beszélgess vele,egyértelműen tudja a gyerek,hogy bármikor bármivel fordulhat hozzád.Nyugi biztosan jó anyjuk vagy nekik.

Pont a saját eseted a rossz példa előtted,hogy milyen szülői szeretet nélkül felnőni.Ne görcsölj,hangolódjatok egymásra a nagylányoddal.

2010. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon jó hogy ilyet irtok köszönöm. sajnos nehéz,de nem akarom ,hogy azt érezze amit én éreztem .kifogom mutatni az érzéseimet. egyedül nevelem őket,mindent megbeszélek velük,ahogy egy gyerekkel lehet,de a szeretet kimutatása nekem nagyon nehéz.
2010. jún. 22. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatosan határozd el magad! Például, hogy nem telik el úgy nap, hogy ne puszilgasd meg! Egy 9 éves is vágyik erre! Ne aggódj, biztosan tudja, hogy mennyire szereted! Ez abból is látszik, hogy aggódsz, elég jó anya vagy-e. Sajnálom, hogy ilyen gyerekkorod volt, de ti ott vagytok egymásnak!
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!