Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 eves no vagyok, párom 58....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 eves no vagyok, párom 58. Nagyon szeretem, de felek mi lesz kesobb. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, józan ésszel én is tudom, hogy túl idős hozzàm. De beleszerettünk egymásba. Következő a helyzet: 3 éve ismerkedtünk meg, azóta vagyunk együtt. Sokaig titkoltuk a csalodom miatt, akik meg most sem nagyon fogadtak el a helyzetet. 2 eve élünk együtt. A párom fiatalos, semmiben nem erzem magam korlatozottnak. Szuper dolgokat csinálunk. Nem érdekelt semmi, annyira oda voltam erte. Közben osszeszoktunk, mar nem az a lángoló, mint az elején, de ez is természetes. A probléma az, hogy en családot szeretnek. O szeretne elvenni feleségül is. Azt mondja, hogy megérti, hogy nekem ez fontos, legyen hàt gyerekunk. Neki van két felnott fia, 27 es 30 évesek.

Mar nem vagyok olyan fiatal es bohó en sem, es kezdem aterezni a helyzetet, hogy ez talán őrültség. Persze ésszel mindig is tudtam. Ha csak 15-20 evvel lenne idősebb az elmegy talán, de tudom, hogy a 30 tul sok. De nagyon szeretem, a lelki társam. De senki nem el örökké, lehet egyedul kellene felnevelnem a gyermekunket. Pánikba estem..

Közben a Szüleim próbálnak a lelkemre beszelni...Mert csinos vagyok, fiatal, sikeres a szakmámban, es tényleg sok fiatal ferfi legyeskedik körülöttem.( ezt egyáltalán nem nagykepusegbol mondom)

Es bevallom..elkezdtem vonzodni is az egyikhez. De lehet, hogy ez hülyeség. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. febr. 13. 20:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom...

Igen, szeretem. Es igen, most kezdem bevallani magamnak, hogy máshoz is vonzodom kicsit. De ezt hagyjuk is. Ossze vagyok zavarodva..

Attól felek, hogy mi lesz 10 ev mulva..tudom is en, nem fogunk síelni menni a gyerekkel, ilyesmik...

A gyerekről lemondani nem tudok...

2014. febr. 13. 20:58
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nehéz helyzet,és igazából úgy gondolom csak Te tudsz dönteni arról mit tegyél! Mi itt adhatjuk azt a választ,hogy hagyd ott a párod,és keress valaki mást vagy mondhatjuk maradj vele,de csak Te vagy az aki eldöntheti,hogy be vállalod-e,hogy egy 58 éves embernek szülsz gyereket.Viszont ha már más valakihez kezdtél vonzódni az igen elgondolkodtató.
2014. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig kellene lemondani,ha a vén fószer mellett akarsz maradni.
2014. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
itt igazából nem csak a korkülönbséggel van baj, hanem inkább azzal, hogy mással kavarsz. Ha máshoz is elkezdtél vonzódni, akkor nem szereted igazán a párodat, ami érthető is, hiszen az apád lehetne. Ha összeházasodnátok, a mostohafiad idősebb lenne nálad, ez azért elég abszurd.
2014. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A 18 eves lánynak mondanám: nem sertettel meg. Igazad van, tudom. Nehez elhinni, hogy 18 vagy csak, amilyen eretten fejezed ki magadat.


Erzem, tudom...De nagyon nehez...

2014. febr. 13. 21:04
 16/21 A kérdező kommentje:
Igy erzem belepusztulok
2014. febr. 13. 21:05
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez mar tényleg nem szerelem. De olyanok vagyunk mint a házasok...
2014. febr. 13. 21:10
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted ne arra gondolj hogy majd ha meghal egyedül neveled fel a gyereketeket hanem arra hogy addig még sok évet élhettek együtt és utána meg ott lesz a gyereked aki szeretni fog - ha tényleg szereted igy kéne felfogni a dolgokat , de ha kételkedsz akkor mond meg neki is
2014. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vívódó Hölgy!


Házasodjanak össze, a párja úgyis szeretné. Ez segítene a kor miatti aggodalmán, mert a nős férfiak tovább élnek: [link]

Ráadásul a párja egyébként is lassabban fog idősödni, mint Ön. 2 év múlva ugyan pontosan 2-szer olyan idős lesz, mint Ön, de 12 év múlva már csak 1,75-szor, 32 év múlva pedig már csak másfélszer.


Elnézését kérem az iróniáért, de nemigen van okom sajnálni Önt. 3 évig (közben 2 év együttélés) tartott, míg kiszámolta, hogy párja 30 évvel idősebb Öntől? Dehogyis. Most lett a láthatáron egy másik férfi, aki fiatalabb stb. Csak hát bántja a lelkiismeret. Hiszen még egy állatért is felelősséggel tartozik az ember, ha megszelídíti, magához édesgeti. (A kis herceg.)

Van, aki könnyedén lép ki egy kapcsolatból egy másikért, van, aki nehezebben. Ön ez utóbbiakhoz tartozik. És hiába bátorítják itt, nem lesz nyugodtabb az álma.

2014. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esik, hogy ilyen sokan írnak nekem. Akkor is, ha kemeny dolgokat, vagy ironikusan. A kívülálló sokszor jobban latja a dolgokat, mint aki benne van, s ezer dolog befolyásolja. Például egy kialakult élet, közös dolgok, stb. Talán tényleg a masik ferfi is osszezavart. Vagy összegyűltek a dolgok, érett lettem az anyasagra, s mar nem csak a sajat sorsomrol dontok.

Iszonyú nehez, es igen, ki merem mondani mar, hogy nem akarok 40 evesen egyedul maradni, vagy 50, mindegy. Persze fiatalok is elmehetnek közülünk...Jajj Istenem, de nehez.


A masik ferfi mar kb fel eve szeretne tol valamit. Ismeri a szituaciomat. 33 eves, baratok lettünk, családra vágyik, stb.


Olyan, mintha két embert is szeretnek. Létezik ilyen?

A párom az életem része..Nagyom jo ember, jo természetű. S miattam meg gyereket is vállalna, pedig lassan unokája lehetne.

De van egy masik oldalam, aki vagyakozik másra.


Egyik megoldás sem jo.

2014. febr. 13. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!