Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le annyira a nőket? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a nők állatok lennének akik csak arra jók, hogy gyereket szüljenek meg sz*pjanak. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
most is egy kedves aranyos csöndes pasim van...nem macsó meg ilyenek..mégis megcsalt...2x..és mégis vele vagyok, mert szeretem..és akkor ő??? dehogy szeret..
2010. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kicsit átcsapott a férfiak és nők közti harcba amikről lehet beszélgetni de nem érdemes hsz mind2 félek vannak hibái, jó tulajdonságai, nem lehet azt mondani h az összes férfi lusta és azt se, hogy az összes nő ribanc.

Keddves Kérdező több lány is írta, hogy rossz körökben mozogsz, az agresszív harcmodorodtól, (eleve leírod férfiakat) sok férfi bepöccen mint láthatod előző kommentekből, nem lehet megkérdezni miért ilyen az egyik nem miért olyan a másik mert MINDENKI MÁS...

16/F

2010. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
76%
lehet,hogy mindenki más,de az biztos,hogy az összes pasi leginkább a szexre hajt..:D
2010. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 kolosszus22 ***** válasza:
82%

Mindenki azt kapja az élettől amit megérdemel! Ezt tartsátok észben!

Gondolom kérdező te is mindig a vagány, jócsávó, faszagyerekekre buktál akik végül magasról szartak rád.

A szürkébb, normálisabb fickókat pedig észre sem vetted.

Ez az eredmény!:)

2010. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
76%

énszerintem ez is olyan genetika... uralkodói ösztön. a legtöbb lány ezért tetteti magát butának, mert egyszerűen a férfiak nehezen viselik el, ha alulmaradnak egy nő mellett.


nekem is néha bántja az önbecsülésemet, ha hasonlót érzek a barátomtól, de senkit nem okolok emiatt, mindenhol ezt látni, persze h ezt tartják elfogadottnak.


szerintem pedig amig nem erőszakolnak meg és nem bántalmaznak, nem kell azért panaszkodni, mert butának neveznek. te is mondod azt h töketlen, nem? mondtott neked már olyat fiú, amitől remegni kezdtél? mert sokaknak mondtak már;) és szerintem ez a legjobb bizonyítéka annak, hogy minden ellenére még mindig tisztelnek minket!

2010. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
47%
mindenki tud hazudgálni...ezt ne felejtsd el kedves utolsó hozzászóló;)
2010. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
simán rossz pasikba ütköztél.Akiket én ismerek nem ilyenek
2010. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy jön le, hogy te nézel le minket. Szinte fröcsög az aggresszió abból, amit írsz.
2010. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
te jó isten mi van itt:D
2010. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

"Biztos én vagyok a hibás mert a rosszakat találom meg."


Ha nem is szó szerint így, de ebben azért lehet valami...


Senki nem képes úgy elrontani a sorsunkat, mint saját magunk. Akár tudatalattinak hívod, akár léleknek, vagy szívnek, a lényeg az, hogy lakik benned egy olyan erő, ami irányítja az életed, és lehet, hogy nem is vagy tisztában vele. Nem vitatom, hogy te sok ilyen "pasival" találkoztál, és ezért benned ez a kép alakult ki a világról. Ettől még ez a te szubjektív nézőpontod, másnak lehet ez másmilyen, és egyik sem objektív.


Egy tuti, amíg így akarod látni a világot, addig tényleg "veled van a baj". Mert a világ olyan amilyen, de azt, hogy milyennek látjuk, nagyon nagy részben mi magunk döntjük el. Azzal, hogy mire hogyan reagálunk? A minket érő események csak egy kicsi része olyan, hogy nem nagyon lehet többféleképpen megközelíteni. Az esetek nagy részében mi magunk dönthetjük el, hogy a pohár félig tele van, vagy félig üres. Csak rajtunk múlik... Rajtad múlik.


Van rá lehetőség, hogy megkeresd, miért jó neked az, ha ilyennek látod a világot? És valóban jó-e ez neked? Önismeret. Ez a kulcsa. Hogy tudatosan lásd, mit miért teszel? Honnan jön egy késztetésed, honnan ered egy félelmed valamitől? Minél jobban ismered meg magad, annál jobban láthatod másoknál is a hasonlatosságokat. Lehet, hogy arra is rájössz, a nagyszájú pasi valójában egy sarokban összekuporodva rettegő kisfiút álcáz a viselkedésével. És így tovább. Akár az is lehet, hogy idővel felismered majd a "normális" férfiakat az utcán, és találsz majd magadnak egyet otthonra is. :)


Az egész azon múlik, hogy mennyire jó neked ez a mostani állapotod? Ha jó, akkor nincs semmi késztetés, ami ebbe az irányba lökne téged. Akkor várni kell, amíg elég rossz lesz. Ez így működik sajnos. (Engem például egy nagyon csúnya válás lökött meg, addig teljesen elégedett voltam az életemmel, és a saját nézőpontommal, dehogy is érdekelt a másé! Nemhogy abban turkáljak, amit egész életemben a szőnyeg alá akartam söpörni. Aztán jött egy nap, amikor mindez megváltozott.)


Tehát, ha unod már, hogy a világ ilyen, akkor nézz rá másképp! És akkor láthatod, hogy másmilyen IS. Sokat nem veszítesz, bármikor visszatérhetsz a korábbi nézőpontodhoz, ha azt jobbnak találod. (Ez persze csak félig igaz, ha egyszer megtapasztalod, hogy vannak más nézőpontok is, akkor már mindig ott fog motoszkálni benned, hogy milyen is lehet ez máshonnan nézve? Ha egyszer tudatosul benned, hogy miért teszel valamit pont úgy, ahogyan, akkor az már sosem lesz olyan, mint előtte. De ez nem akkora baj.) ;)

2010. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!