Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le annyira a nőket? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a nők állatok lennének akik csak arra jók, hogy gyereket szüljenek meg sz*pjanak. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadból indulj ki, attól, hogy neked csak ez jutott még nem kell általánosítani. (Nem te vagy véletlenül az aki azt is kérdezte, hogy miért van az h ha egy nő lefekszik mindenkivel az egy k*rva, de ha egy férfi lefekszik csomó nővel akkor az meg mennyire vagány neki?)Nem értem miért kell szítani itt az ellentéteket, hidd el, van belőlük elég ezek nélkül is, jobb lesz attól az életed, hogy itt vitákat generálsz? A harag, a gyűlölet mindig visszaüt, ha talán kicsit máshogy fognád fel a dolgokat, lehet, hogy boldogabb lehetnél. Én, kérlek ne szólj le emiatt, férfi vagyok, 27éves. Nem volt még egyéjszakás kalandom, összesen 3 komoly kapcsolatom volt, 3 nővel voltam eddig életem során, jelenleg jegyben járok a harmadikkal. Szeretjük és tiszteljük egymást, akár hiszed akár nem, kölcsönösen. Mindent megtennék a páromért és ő is értem. Voltak már csalódásaim, szakításaim, de soha nem miattam történt és nem ítéltem el soha senkit miattuk. Attól, hogy te most egy ilyen, rosszabb korszakodat éled, kérlek ne általánosíts, mert nekem személyesen nagyon rosszul esik, hogy nem hiszed el, hogy vannak normális férfiak. Tudom, hogy úgyis leszólsz ezután engem, az is csak téged fog jellemezni, én igyekszem intelligens lenni veled szemben. Kívánom neked, hogy legyél boldog, de ehhez az kell, hogy átess ezen a ponton, hogy megtanuld, a gyűlölködésből soha semmi jó nem lesz soha. Sok szerencsét! :)
2009. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg meg keress egy feminista közösséget...ott találkozhatsz hasonló gondolkodású nőkkel, mert ahogy elnézem, itt senki sem osztja a véleményedet.
2009. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Akiket ismerek osztja a véleményem nem a tiédre vagyok kíváncsi hanem aki tud normális válaszolni. Szóval szevasz.

Annak aki meg azt a hosszút írta: nem nem én írtam ki azt a kérdést, figyelj én 29 vagyok, de 1 normális pasival sem kerültem még kapcs.ba, na jó eggyel aki szépen kiköltözött külföldre. Biztos én vagyok a hibás mert a rosszakat találom meg.

2009. dec. 7. 21:46
 24/51 anonim válasza:
100%
Te valami feminista vagy ? Nevetséges mit ki nem találsz.
2009. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feminista. Én csak leírom a tapasztalataimat, amik velem történtek. Nem kitaláció, lehet azért furcsa neked mert nem sok nővel van az,hogy egész életében nem talált egy norm. pasit csak aki megalázta?
2009. dec. 7. 21:55
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kitaláció, lehet azért furcsa neked mert nem sok nővel van az,hogy egész életében nem talált egy norm. pasit csak aki megalázta?" lefogsz pontozni...de nem lehet h azért akar minden pasi megalázni mert alapból ilyen negatív ember vagy? akit senki se bír ki hosszabb ideig? ezen gondolkozz már el..
2009. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
én sem nézem le a nőket a te elméd viszont tuti bizarr lehet ha ilyeneken jár a fejed és ezért lenézlek
2009. dec. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ez inkább fordítva igaz, legyen akármi a férfiakat a nők lenézik a fekete földig, csak azért mert ők a világy csúcsa. Na nehogy már... persze kivétel van de ritka... És ebbe az esetbe miért ne nézném le épp a bizonyos nőt ha ő fellsőbrendünek tartja magát ?
2009. dec. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged mostanság valaki jól átvert, megcsalt, kidobott vagy valami hasonló. Egyébként csak azt lehet lenézni, aki hagyja
2009. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyszerűen csak bűn-ronda vagy és idő jössz "powerkedni", hogy: "jaj ezek a pasik, de g*cik....". Menj inkább vissza téglát pakolni....
2009. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!