Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le annyira a nőket? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a nők állatok lennének akik csak arra jók, hogy gyereket szüljenek meg sz*pjanak. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
93%
Ez eléggé egyén függő, és könnyebb a rosszakat észrevenni, mint pl Mónikashow és egyéb agybutítók, azért általánosítunk, mert állandóan ezt látjuk. Az üres fejű megcsalós nőket, és a magáról mindent hisző férfiakat. Sajnos páran ezeken nőnek fel, így téves a világszemléletük :/
2009. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is sokszor így van.

Valaki tényleg ennyire elmaradottan gondolkodik.

Pl.: ha fiúval megyek haza, akkor állandóan az van, h én lógok egy fiúval! Arra még nem gondoltak, h lehet, h ő lóg velem? Ez is a hátrányos megkülönböztetés jele, pedig már nem a középkorban vagyunk.

2009. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
29éves vagyok,szal már egy ideje ebben élek..
2009. dec. 7. 20:50
 14/51 anonim válasza:
65%
Amúgy ez még a régi Erdélyi felfogás miatt van így. Ott pl szóhasználatban sincs olyan h valakinek fia lenne, csak embere vagy lánya. Sztem ez elég sokat utal a régi szokásokról, de szerencsére kezdünk modernizálódni.
2009. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
77%

Most csak azert fejezem ki magam kulturaltan mert nem akarok bant a laprol. De kapjal mar eszbe te... azert mert 1 ismetlem 1 pasi vagy 5 ismetlem 5 pasi felhuzott teged vagy ilyen rossz tapasztalataid voltak miert kell mindet lenezni? vagy a nagy reszet? nem gondolkoztal el rajta hogy lehetseges benned van a hiba? ilyen indulatosan azert egy kerdest feltenni kicsit idegesito +gondolom most nemreg lettel ideges es minden duhodet beleadtad..

Na de valaszolva a kerdesedre :) Nagy resze NEM nezi le a noket barmennyire is nehez ezt elhinni csak valoszinu TE keresed oket rossz helyen. Ezt most nem rosszbol mondom vedd tanacsnak. Ha eddig csak olyanokat talaltal lehetseges azert volt mert rossz korokben mozogtal. Probalj mas tarsasagokban nezelodni mondjuk.. templomba szoktal jarni? vagy moziba esetleg? vagy csak esti bulizos cica vagy aki azert sir mert a diszkokban csak ilyen pasikat tud felcsipni? magadrol is kellene par szot irjal ahhoz hogy ertekes valaszt lehessen ehez neked adni.

2009. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
hát, én egy nőt sose szopatnék le, főleg hogyha nem szereti. gyereket se szüljön nekem, tisztába vagyok vele h milyen nehéz lelkileg és fizikailag is, szóval én örökbe fogadom majd a gyerekem ha akarok. feltéve ha a leányzó nem sajátot akar. :) viszont igazad van, tényleg kevés van belőlünk. :( am is a vagány csávók kellenek nektek szóval... nah mind1. 19/f
2009. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
minden héten járok moziba, imádom. bulizós korszakomnak már régen vége, vagyis nem is nagyon volt..életemben csak akkor ittam alkoholt ha új év volt meg különleges ünnepek, nem szerettem a diszkókat meg az ilyen helyeket, életemben 1szer cigiztem(lehet hihetetlen de igaz!!!) mégis akikkel összekerültem pasikkal mind lenézett és legszvíesebben csak jól les*zopatott volna... ennyi elég?
2009. dec. 7. 20:56
 18/51 anonim ***** válasza:
70%

Khm, hát én egyáltalán nem érzem úgy, hogy lenéznének minket. Te nagyon rossz körökben forogsz, ha csupa ilyen tapasztalatod van.

Utolsó válaszoló, szerinted tényleg egyenlő az orális szex a nő megalázásával? Mert akkor csak sajnálni tudlak. Nem tudod mit hagysz/hagytok ki.

2009. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
68%
Ez elég durva általánosítás. Engem nem néznek le a pasik. Téged lenéznek? El lehet akkor gondolkozni...
2009. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Olvasd el mit írtam fentebb..
2009. dec. 7. 21:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!