Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le annyira a nőket? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a nők állatok lennének akik csak arra jók, hogy gyereket szüljenek meg sz*pjanak. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
és egyébként a feminizmust ne keverjük már a sovinizmussal, ha lehet....
2009. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
32%

nos:

a nők nagyrésze pénzéhes (akinek nem inge...)ha nem is akkor tudatlanok egy pasihoz képest nagyon nagy tévhit ,hogy a férfiak hülyék.ha nem hiszed el kedves kérdező hozz fel egy témát amiről van kedved beszélgetni(fejből)és majd meglátjuk.míg én 2-3 évet szenvedek mindennaposan az izmokért ,hogy a NŐK NE NÉZZENEK LE addig ők arra büszkék amiért megse dolgoztak(muff birtoklása,szép kinézet)mert nem képesek takarékosak lenni és ha ruha vásárra kisérek egyet le se tudom lőni.mert jobbak vagyunk mindenbe a pénz költésen kívűl abból tietek a trón.és mert felébresztenek hajnali2 kor ha nyekereg az ajtó ,hogy ez mi volt.nem hagytok sörözni és kurv@ nehéz kielégíteni titeket.mind ezek mellet ha nem mondom minden 5.percbe ,hogy szép vagy azt hinnéd ,hogy megcsallak.nagy a segged és a burgerkingbe zabálsz 3rongyért míg én otthon a kolbászt sörrel.nem vagy képes autót vezetni mert a sebváltó helyett mást fogsz meg mind emellet féloldalasan állsz be a mozgás sérültek helyére.folyamatosan diétázol mikor már a menetszél elsöpör folyamatosan a sörhasamat kritizálod.

2009. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Ti valószínuleg csukott szemmel jártok a világban. A férfiak magasabbrendueknek számítanak, mint a nok. Ez a világ a férfiak világa, még mindig.

A társadalom rengeteg dolgot elvár a noktol mikozben egyetlen jó szót sem kapnak cserébe. A noknek dolgozni kell, gyereket kell nevelni, házimunkát végezni, jól kinézni és még este hulla fáradtan a lepedoakrobatát is alakítani az ágyban. Ez rengeteg szerepkor, rengeteg energia. És mi van a mérleg másik oldalán? Egy sorhasú pasi, akinek még azt a pár kedves szót is nehezére esik kimondani...

A munkában szintén sokkal keményebben kell dolgoznunk az elismerésért, mert két mérce van, még mindig.

Kevés olyan férfi van aki egyenrangú partnerként tekint a kedvesére (minden tiszteletem az ovék), sokan kezelik úgy a párjukat mintha az egy haszonleso pénznyelo lyuk lenne, ami azért szul gyereket is hogy a férfit maga mellett tartsa, a fejében nincs semmi, a szája meg beszélgetésre nem, csak szopásra jó.

Mennyien csak arra használják a noket, hogy szépeket ígérve megdugják oket, mintha tényleg csak állatok lennénk.

Ez az én véleményem. Kicsit hosszúra sikeredett, bocsánat :)

2009. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
utolsóval értek egyet.
2010. jan. 6. 15:43
 35/51 anonim ***** válasza:
62%
A nők nagy többsége ugyanígy vélekedik a férfiakról, mert a nőket ki kell szolgálni meg hogy jobbak a férfiaknál, jobban vezetnek stb. Na most ezek tudnak igazán felidegesíteni, ha a férfi nem építi fel a házadat hogy laksz? Ha a mérnök nem tervezi meg a használati tárgyaid mit csinálsz? Női fizikai munkás? Női mérnök? Elenyésző, és akkor még nagyon kevés dologra tértünk ki, ne érts félre nem nézem le a nőket, de akkor legyen már meg az az alapvető munkamegosztás hogy mindenki azt csinálja amiben tényleg jó. A hányinger fog el ettől a sok karrierista szerencsétlen szingli nőtől, azt hiszik ettől lesznek jobbak, hogy játszák a magabiztos üzletasszonyt de a drága kocsit ami a seggük alatt van meghúzzák az első parkolóban. F@szom a nagy egyenjogúságotokba is, csak addig szajkózzátok amíg kényelmes, utána már jön hogy ez nem női munka és hasonlók.
2010. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
tudod kedves ha nincs a jó anyád aki felneveljen, nem irkálnál ide valszeg valahol kint drogoznál a réten..nem /lettlenne tiszta ruhád(nem tudom hány éves vagy) nem lett volna rend körülötted....vágod?
2010. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 kolosszus22 ***** válasza:
76%

Talán az ilyen nők miatt, akik manapság egyre többen vannak:

[link]

23/F

2010. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
68%
érdekes... a pasik egy tál kaját nem tudnának megmelegíteni maguktól a mikróban mert lusták és inkább focit néznek.. és ez a videó meg mit bizonyít? több rondapofájú pasi van ,mint nő és több pasi aki himringyó..ennyi
2010. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Talán te találod meg azokat a férfiakat akikről írsz és általánosítasz. PEdig nem vagyunk mind ilyenek. De találkoztam már jópár ilyen lánnyal, akiknek ugyanez volt a bajuk, utálták az összes férfit, mert az összes pasijuk eddig csak a dugásra használta őket. Fura módon az ilyen lányok, a nagymenő macsókra buknak, akik le se szarják őket. Talán néha a kevésbé kigyúrt, kevésbé menő, kevésbé nagypofájú ember a több. Persze nem mondom h te is ilyen vagy, de sok csaj ezért általánosít. Itt az ideje szerintem h keress egy csendesebb de értelmes férfit. Azért van még egy pár, csak sokkal nehezebb találni mint kigyúrt állatot.
2010. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

A nők miért nézik le annyira a pasikat? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a pasik állatok lennének akik csak arra jók, hogy pénzt keressenek és eltartsák az asszonyt, és lehessen kit oltani ha valami baj van. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!



Egyszerűen nem volt pofám kiírni ezt a kérdést, mert nem általánosítok, pedig megérdemelné a kérdező hogy kiírjam! Nem kellene általánosítani még ebben is hát könyörgöm!!! Hány éves vagy? Mert ha 8éves, és ezt hallod a 90éves dédimamitól, akkor még oké, megértem... demondd hogy nem vagy több 8évesnél!

2010. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!