Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb lányt alsóbbrendűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lányt alsóbbrendűnek érzem magamnál. Akit felsőbbrendűnek, azt utálom. És épp ezért nem nagyon volt még barátnőm, úgy igazából. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ez bizony súlyos probléma.
2010. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

az első 2 mondatban benne van a válasz.változtass, ne nézz le senkit. miért nézed le őket? és, h érted, h alsóbb, felsőbbrendű ?

am fiú vagy lány vagy???? Mert nem derül ki végülis. és hány éves vagy?

2010. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mert el vagy telve magaddal? hidd el,ha lenne valakid,nem lenne ennyi időd magaddal foglalkozni,és kicsit vegyél vissza, a lányok nem szeretik,és félnek az egoistáktól.
2010. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Alsóbbredű=pénzre hajtós minden héten mással bas.ós kocsmás discos ribike akik a helyszínen leszopn.k?

Ők nem alsóbbrendűek.Csak a fajtájuknak rib.nc és nem nő a neve.

2010. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert ilyeket nézel, hogy ki milyen rendű. Nagyon szomorú, hogy ezzel foglalkozol. Nemhogy barátnőd nem lesz így, de még barátod sem. Ha valaki szeret valakit, nem számít hogy szegényebb, gazdagabb, butább vagy okosabb. Nincsenek rendek, csak emberek vannak.
2010. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen bunkókat útálom én a legjobban, akik felsőbbrendűbbnek képzelik magukat másoknál. Aztán mitől? Ugyanott hordja ahol én. Attól, hogy valaki beképzeltebb, még nam ok arra, hogy felsőbbrendű legyen. Meg az sem, ha több iskolája van, vagy több pénze. Az ilyenek nem felsőbbrendűbbek, hanem bunkóbbak. Meg is érdemlik, hogy egyedül maradjanak.
2010. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valahogy többnek érzem magam. Úgy értem, én tisztességes, önmagamért kiálló, a közösség által nem befolyásolt, harcos, kitartó, néha őrült ember vagyok. Én nem adom el a lelkem, nem hajlok meg mások előtt, nem teszek meg dolgokat, hogy beépülhessek a közösségbe. Szóval így értem. És igen, a legtöbb ember "butább" nálam. Tudom, nagyképűen hangzik, pedig, akármennyire is érdekes, nincs sok önbizalmam, de ezt érzékelem. És barátom sincs, természetesen, nemhogy barátnőm. Hímnemű vagyok, btw.
2010. jan. 23. 17:42
 8/28 Rainmaker ***** válasza:
100%

Valszeg azért érzed őket "alsóbbrendűnek", mert túl sokat foglalkozol magaddal, és túl keveset másokkal. Ha megismernél egy lányt rendesen - persze azért nem mindegy, hogy kit -, rájönnél, hogy a lányok nagyon színes, érzékeny, értelmes egyéniségek, és nincs miért lenézni őket. Persze, hogy mások, de ha belegondolsz, a férfinem hibái legalább olyan súlyosak (sőt, ha történelmi léptékekkel nézzük, súlyosabbak), mint a nőkéi. Ismerkedj, és ne az első 2 perc alapján ítélj meg valakit, és próbáld magad a helyébe képzelni, hogy mire mi motiválja, mit miért csinál máshogy, mint ahogy te tennéd. Csak ezt tudom tanácsolni, de mindenképp változtass, mert a hiba benned van:)

Semmi személyes:)

20/F

2010. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem azért érzem alsóbbrendűnek. Hanem olyanokat tesznek, vagy olyanokat nem tesznek, amik miatt sajnos csalódom bennük.
2010. jan. 23. 17:50
 10/28 Rainmaker ***** válasza:
100%
Ehhez hozzá kell szokni:) Általában az emberek csak a legritkább esetben viselkednek úgy, ahogy nekünk tetszik:) (előző válaszoló vagyok, 20/f)
2010. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!