Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb lányt alsóbbrendűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lányt alsóbbrendűnek érzem magamnál. Akit felsőbbrendűnek, azt utálom. És épp ezért nem nagyon volt még barátnőm, úgy igazából. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De így összeomlik az egész kártyavár, és van, hogy már undorodom attól, akit nagyon megkedveltem/megszerettem.
2010. jan. 23. 17:55
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,mik vannak,ez kemény:D
2010. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? kb.?

Szerintem te annyira beképzelt és egoista vagy, hogy hihetetlen!

Hidd el, hogy mások szemében meg te viselkedsz hülyén! Elhiszed?

Azok a lányok, akiket "felsőbbrendűnek" tartasz, azokat miért nem mered megközelíteni? Félsz h valaki jobb, mint te? Mitől jobb?

Vagy mi?

Voltál őszichológusnál?

2010. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
*jav. pszichológus!
2010. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Baromság! :D Nekem önbizalmam 0, kb.
2010. jan. 23. 18:17
 16/28 anonim ***** válasza:

Akkor ezt nem értem:D

Tehát akit te magadnál hülyébbnek, alábbvalónak érzel, azzal nem állsz szóba.

Akit pedig okosabbnak,jobbnak...stb, azzal meg nem mersz kezdeni, mert félsz, hogy le fog nézni?

2010. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Dehogynem, szóbaállok vele. Csak van bennem valami negatív érzés iránta. Nem tudom, az a gond, hogy én szeretek "harcolni", és akivel nem tudok, mert butább, mert alsóbbrendű, az nem érdekel. Aki viszont felsőbbrendű, ott viszont nem tudok. Érted? Fura ez, tudom.
2010. jan. 23. 18:26
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Talán kezdem kapizsgálni! De azt ugye tudod, hogy nem normális ez a fajta gondolkodásmód.

Talán úgy tudnál segíteni magadon, hogy próbálnál megbékélni azzal, hogy vannak butább emberek, és tehetségtelenebbek is, de ők ilyenek, és ezért nem kell őket lenézni, sőt, inkább segíteni kellene nekik.

Mindenképpen sokat kellene emberek közé járnod és olyan munkát/hivatással foglalkozni, ahol másoknak segíteni tudsz!

Illetve ne akarj mindig a legjobb lenni mindenben. Ezen igazából egy jó pszichológussal tudnál beszélgetni, vagy te magadnak kellene az agyadat "átállítani", olyan gondolkodásra, amiben a másik "rendűsége" ismeretlen fogalom.

Ilyen nincs, hogy rendűség. Ugyanolyan emberek vagyunk, akárki is legyen az, csak mindenki másban jobb, mindenki máshogy gondolkodik. Ezt el kell fogadnod.

Próbáld meg az embereket ne "rendűség" alapján skatulyázni, hanem mondjuk kedvesség, becsület...stb. alapján. Lásd meg az embereknek a pozitív tulajdonságait, ne mindenkiben a sebezhetőséget, a gyarlóságot vedd észre!

Különben relatív, hogy kinek mi az alsóbbrendű:)

Ez te is tudod:)

L.25

2010. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak egyszerűen nem tudsz bánni az emberekkel, ezért be beszélted magadnak ezt a hülye'éget.

Mozdulj ki otthonról és beszélges a lányokkal ne harcolj velük, az ember a párjával amúgy se folytat elméleti vitákat.

2010. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
71%

Érdekes elméleted van. Érdekes, mert egy időben bizony én is ugyanígy gondolkodtam, csak én minden emberrel kapcsolatosan. Ha nagyon le akarom csupaszítani a dolgokat, akkor úgy fogalmaznék, hogy három csoportra tudtam őket osztani: alattam, mellettem, fölöttem állók. Csak nálam ez nem úgy nyilvánult meg, mint nálad, mert én a "fentieket" tiszteltem, felnéztem rájuk, és elfogadtam a véleményüket, még hallgattam is rájuk, ami nálam nagy ritkaság. (: A mellettem levőkkel végülis nem volt semmi gond, őket egyenlő személyként kezeltem, viszont (és most jön a lényeg) akik alattam voltak, azokat... Háát, én nem is tudom... Valóban butábbnak és kevesebbnek tartottam magamnál. És se ez, se a te elméleted szerintem egyáltalán nem beképzeltség, egyszerűen ez egy világnézet, egy felfogás. Különc ugyan, de épp ez benne a szép: hogy más, mint a megszokott, mint a nagy átlag. Én ezért kedvelem. :) Szóval szerintem nincs veled semmi gáz. Arra viszont azért figyelj, hogy ne ez az elmélet vezessen téged orrodnál fogva, neked kell irányítanod. Nem baj, ha besorolod az embereket, csak okosan csináld és helyesen. Jahm, és ne bánts meg senkit vele. Ez a legfontosabb. :) Mert az egy dolog, hogy hülyébbnek tartod az illetőt, magadat pedig jóval az átlagon felülinek, de ezt ne érzékeltesd úgy, hogy fájjon az illetőnek.

Szóval... ennyi lenne! :) Pápusz! :D

2010. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!