Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nézik le annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nézik le annyira a nőket? Miért érzik magukat felsőbbrendűnek? Mintha a nők állatok lennének akik csak arra jók, hogy gyereket szüljenek meg sz*pjanak. Akinek nem inge. Ja tudom ebből kevés van!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
18%
Szopják az ágy szélét meg szüljenek máshová.. Heti egyszer takarítsanak úgy, hogy ne tegyenek kárt a gépben és jól megleszünk egymás mellett.
2009. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
51%
Mert 1szerüen a férfiak az irányítók 1 párkapcsolatban! Ha meg fordítva van akkor a férfi PAPUCS!
2009. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, h te csak az ilyen pasikat veszed észre... (Én is a szebbik nemet erősítem), de néha ha körülnézek, ezt már- már szégyellem.

Egyik oldalról sem kéne általánosítani, mert pasiból is van normális és idióta, meg nőből is....

2009. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

én nem nézem le őket egyáltalán

21/f

2009. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Ez nem csak pár férfire igaz..ha nem is mutatják ki tudják magukról,hogy ők a teremtés koronái és nekik mindent lehet. aztán jönnek azzal,hogy ők nehéz fizikai munkát végeznek,mi meg csak lopjuk a napot...elmondanám,hogy én már pakoltam téglát, festettem ki szobákat, lapátoltam sódert és szitáltam is és még sorolhatnám...pedig 58kg vagyok és 167cm! Mégsem esett nehezemre..aztán ha én azt mondom,hogy szüljön meg neveljen gyerekeket akkor kiröhög és belemondja a szemembe,hogy abba semmi nehéz sincs.. ja persze mert sosem fogják átélni!! Ha megcsalom k*va vagyok, ha ő csal nagy isten..ez engem k*vára felháborít! Csak mert ők igy lettek programozva, jaj ugyan már..
2009. dec. 7. 20:39
 6/51 anonim ***** válasza:
68%
nem kell általánosítani előző vagyok
2009. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
88%
én sokszor úgy érzem hogy a nők néznek le engem:S
2009. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
mégis többre tartod magad egy nőnél, ebben biztos vagyok!
2009. dec. 7. 20:43
 9/51 A kérdező kommentje:
én még nem néztem le senkit csak mert olyan a neme..max mert úgy viselkedik!
2009. dec. 7. 20:44
 10/51 anonim ***** válasza:
68%

20:43

miért vagy ebben ennyire biztos?

nem is ismersz

2009. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!