Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők "felsőbbrendűnek" érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők "felsőbbrendűnek" érzik magukat a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Gyakran látom, hogy a lányok lenézik a fiúkat, meg beszólogatnak nekik, főleg akkor, ha nem valami jól néz ki az illerő, valamint ha a barátnőivel vannak, akkor ott susmusolnak a pasikról, de úgy, hogy közbe apasit nézik, és aszemébe röhögnek.<<<Ezek vajon miért vannak?!Mert a lányok/nők felsőbbrendűnek érzik magukat?


kort/nemet is!


2009. nov. 5. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Aham.


L/24

2009. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De miért is? XD Ezt is írjátok már le.
2009. nov. 5. 18:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
mert duci lányokat is aláznak le fiúk.. ha nem is így... akkor máshogy :)
2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
nem érzem magam felsőbb rendűnek a férfiakkal szemben. Egyenrangú félnek tartom. ilyeneket a "csitri" csajok csinálnak, hogy feltűnést keltsenek a kiszemelt pasi iránt. érett nő nem tesz ilyet. az érett nő inkább a megbecsülést és bizalmat akarják. nyugodt családi körülményeket.
2009. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen, bezony. Mert felsőbbrendűek:-)))


na, a viccet félre téve, szerintem ezek éretlen buta kislányok. Ilyenekkel nem kell foglalkozni. Majd kinövik!


Különben meg a pasik érzik magukat felsőbbrendűnek...csak azt nem tudom miért.... talán azért mert nagyobbat tudnak odacsapni....hiába a 21 szd., még mindig őskor van.....


Sztem te ilyen kis csitrikről beszélsz ugye?

Én soha sem susmogtam és kritizáltam, ha nem szép egy pasi.

Úgyhogy kinövik ezek a lányok is.


L/27

2009. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon nőuralom van.


Az áfa NŐ, a kenyér ára NŐ, stb :D


Meg amugy is, amig a férfiaknak szükségük lesz a nőkre a szexhez, a nők diktálnak :D:D

2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Senki sem érezheti magát igazából felsőbbrendűnek. Aki így van ezzel, az csak a saját balfäszságáról akarja elterelni a figyelmét.
2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

,,Meg amugy is, amig a férfiaknak szükségük lesz a nőkre a szexhez, a nők diktálnak :D:D"


Csak tudod ez fordítva is igaz. :D

2009. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nektek ott a vibrátor, de a műp*nák még nem tartanak olyan fejlettségi szinten :D
2009. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Ne gondolkodj már ilyen szánalmasan. :)

Férfi vagy, vedd el ami a tiéd.

2009. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!