Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmet az ismerőseink kivétel nélkül utálják, vagy csak nagyon erősen nem szimpatizálnak vele.4 hete járunk, és mielőtt elkezdtünk volna járni egy másik srác is csapta neki a szelet, de végül mi jöttünk össze. Most egy ismerősöm, aki utálja a barátnőm, de velem viszont jóban van, mondta hogy hallotta, hogy a barátnőm még mindig beszélget ezzel a fiúval facebookon,és szerintük több is van ott mint beszélgetés, a forrása szintén olyan lányok akik nem bírják, azonban ők megbízhatóak ilyen téren, tehát amit mondanak az legtöbbször úgy is van.

Barátnőm mindeközben személyes emlékhez köthető pólót hoz nekem ajándékba nyaralásból, nem engedi hogy meghíjam, csak ritkán, sőt inkább ő hív meg engem, ha belikeolom facebookon a profilképét (előtte nem likeoltam semmijét sem) ilyeneket ír:

-:D:D:D még sosem lájkoltad egy képem sem

úgy örülök

na jó, ezt lehet nem kellett volna elmondani


meg lekoptatja a próbálkozókat azzal, hogy van barátja, abból következtetek erre, hogy ilyen üzeneteet küld beszélgetés alatt:

-épp most neveztek téged nagyon szerencsés srácnak

-kik?

szüleid?

-nem, egy fiú


Az oka annak, hogy utálják az ,hogy kétszínűnek tarjták, hogy mindenkinek aztr mondja mait hallani akar, és még az anyját is eladná ha az az ő érdekeit szolgálná.(Én azt gondolom hogy mivel rendkívül zárkózott azért ismerhették félre.)

Picit elbizonytalanodtam, hogy vajon csak én nem látom ezt? vagy ennyiből már le kellett volna szűrnöm?Meg ezzel a srácos üggyel mit csináljak? Lehet hogy nem is igaz, és akkor kérdezgesem ilyenről? Vagy csak simán beszélgetnek, és csak túloznak a többiek, mert nem csípik? Ha meg megkérdezem, az nekem pl rosszul esne.. MIT CSINÁLJAK?


2013. júl. 20. 06:24
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan beszèljètek meg az ügyet. Ha nem èrzed a lányt megbízhatónak akkor járj utána magad a fiúügynek. Ha kiderül, hogy a rokonaidnak volt igaza akkor szerintem szakíts vele.
2013. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mivan ha megbeszéljük és letagadja? Mi van ha tényleg a barátaimnak van igaza? Hogy ellenőrizzzem le?
2013. júl. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!