Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagáljak arra, ha bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak arra, ha bevallja, hogy mit érez?

Figyelt kérdés

Van barátom, nagyon felhőtlen a kapcsolatunk, igazából mindketten eddigi életünk csúcsát éljük együtt, minden idilli és vidám, de egyikőnk se szerelmes. Szóval ez a dolog pár hónapnál tovább nem megy már, ha eddig nem alakult ki. Ezt meg is beszéltük, de nehezen tudunk elszakadni egymástól, mert mindketten érezzük ,hogy mennyire összeillünk... szóval most ilyen elvezető szakaszban van a kapcsolatunk, de megbeszéltük, hogy vége lesz hamarosan, csak hirtelen nem menne (Igen ez biztos furán hangzik meg hülyeség, de ez van, most nem ez a lényeg)

Közben én mondjuk úgy: jobban teret adtam az egyik csoporttársamnak, mivel ugyanoda járunk, minden nap együtt vagyunk, ezen kívül órákon át beszélünk facebook-on minden egyes nap, gyakran sms-ezünk, találkozunk hetente egyszer-kétszer sulin kívül is, néha voltunk együtt bulizni is. Tudom, hogy nagyon odavan értem, és már többször is próbálta ezt elmondani, de mikor láttam, hogy erre készült, sose hagytam, valahogy eltereltem a szót.

De legközelebb inkább hagyom most már, hogy elmondja amit szeretne. De mégis mit reagáljak rá erre a helyzetben? Amíg még ténylegesen nem szakítottam. Mert ez elég hülyén hangzik, amit fentebb írtam a kapcsolatomról, szerintem simán kamunak gondolná, nem? :D

21L


2013. ápr. 8. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szereted, próbáljátok meg együtt.
2013. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!