Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáljak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak, ha egy férfi nyíltan bevallja, hogy belém szeretett? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük egymást, és már többször is célozgatott rá, tegnap pedig egy hosszú beszélgetés után be is vallotta, hogy ,,van bennem valami, ami őt megbolondítja'', és úgy érzi kezd belém szeretni...

Erre én olyan zavarba jöttem, hogy csak mosolyogni tudtam:D Szóval nem nagyon tudtam kinyögni semmit, pedig nekem is nagyon tetszik az illető.

Mit kellene tennem, vagy mondanom, ha újra felhozza a témát?


(Én 18, ő 28 éves)


Előre is köszönöm a tanácsokat!:)


2012. dec. 15. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért vannak ilyen gyerekes kérdések?Felnőtt nő létedre nem tudod kezelni ezt a helyzetet,eléggé elszomorító
2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mond el amit te is érzel iránta.
2012. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, azért nem tudom kezelni a helyzetet, mert még sosem volt kapcsolatom, ez lenne az első...
2012. dec. 15. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Felnőttnek számít,de mint jól tudjuk az ember még ilyenkor nem minden tekintetben felnőtt csak annak hívják és ehhez nem tartozik feltétlenül élet tapasztalat is.. Már itt kijön a 10 év korkülönbség és naponta olvasok 18/L-40/F párosításokat és hogy mennyi esélye van... A saját korcsoportodban kéne maradnod. 18/F
2012. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na de a kérdésből az se derült ki h nő vagy férfi vagy ...


de mindkét esetben nem értem h a frászba lehetséges az h 18 évesen nem volt még semmilyen kapcsolatod? hát te vagy most az első akiről hallok, esküszöm :D

2012. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös: "Hogyan reagáljak, ha egy FÉRFI nyíltan bevallja, hogy belém szeretett?"

Szerintem lány a kérdező.. :D

2012. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nem is nagyon ismeritek egymást. Ez nem szerelem, csak vonzódás lehet legfeljebb.

Biztos előhozakodik vele mégegyszer külön felkérés nélkül is.

DE mondhatod neki simán hogy amit a múltkor mondott felkeltette az érdeklődésedet.

2012. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!