Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác feltűnően néz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác feltűnően néz, de anyum is jelen van, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok jó pasizó (jelentkező hiányában nincs is szükségem rá :D) de ma második alkalommal futottam össze egy sráccal, akit nem ismerek, de úgy nézett engem, mintha ismerne. Én meg, mivel anyummal voltam nem mertem feltűnően őt nézni, vagy mosolyogni, ilyesmi. Meg amúgy se tudnám mit kéne csinálni.

Amikor először mentem arra a helyre (kresz-re akartam beiratkozni) akkor is ott volt, és mikor mentünk el elmentünk az asztal mellett, amin épp tanult, és nagyon feltűnően nézett engem. Akkor nem tudtam mire vélni, most meg még inkább nem, hogy ma egy ilyen megbeszélésre mentünk ugyanoda, és ő megint ott volt. Én csak zavartan elkaptam a tekintetem, meg nagyon úgy tettem, mintha nem venném észre stb...

Nem tudom találkozom-e még vele, mert most kezdem a tanfolyamot, ő meg szerintem pont most fejezi be, vagy valahogy így. De rájöttem, hogy semmit se tudok, hogy hogyan kéne ilyenkor viselkedni :D Tipp, ha esetleg megint összefutnánk?

17L


2013. máj. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg az oktatót, hogy hadd menj velük, ha a srác vezet.
2013. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küld el anyád egy lángosért, aztán ami a csövön kifér!
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

menj oda, hogy sziaaa, de rég láttalak, puszi és közben a fülébe súgnám, hogy bocsi, itt a muter, vagy vmi ilyesmi


bár én inkább mondanám anyámnak, hogy nézd, ott egy helyes fiú, odamegyek dumálni

2013. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj oda ki tudja látod e többször :D anyudat meg küldd el gyufáé
2013. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukád milyen típus? Az enyém mellett lazán úgy viselkedhetek, ahogy normálisan tenném. Olyan is volt már, aki Anyukámtól kérte el a számom, amikor másnap találkozott vele. :)
2013. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!